owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 3083 osób.
Osób on-line:
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

hera (suczka)


Psiak (piesek)


Dora (suczka)


Mali (suczka)


Anabelka (suczka)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Starsze Newsy

Newsy

122017
września
Cywil szuka domu Zgierz-Łódzkie

Zdjęcie użytkownika Dagmara Andrzejewska.

Cywil jest ok 4 letnim psem w typie owczarka, który w swoim życiu przeżył piekło. Został odebrany interwencyjnie z gospodarstwa gdzie prawie został zagłodzony. Pies mógł ledwo ustać o własnych siłach. Cywil mimo całego zła jakiego w życiu doświadczył to pies o anielskim charakterze. Jest czujny i szczeka na obcych przez kraty ale po kilku ciasteczkach staje się najkochańszym psem. Uwielbia pieszczoty, głaskanie, spacery. Pięknie pilnuje się spuszczony ze smyczy. Toleruje inne duże suki. Szukamy dla Cywila domu, gdzie będzie miał wstęp do środka. Uwielbia leżeć w miękkim legowisku. Bardzo zasługuje na dom szczególnie po tym co już przeszedł. Dasz szansę Cywilowi na normalne życie? Jest wykastrowany, zaszczepiony oraz zachipowany.
Zgierz Łódzkie
tel 506 761 221

Dodane przez: Fundacja Medor w Zgierzu


112017
czerwca
potrzebna pomoc dla Rubio

Potrzebna Pomoc 

Pod koniec maja pojechaliśmy z Rubiem i Twixem na konsultację okulistyczną

do dr. Oliwii Łobaczewskiej. Mamy dwie informacje:

Twix przebył uraz lewego oka i doszło do zaniku gałki ocznej,jeśli stany zapalne będą powracać trzeba będzie dokonać jego amputacji.

U Rubia została zdiagnozowana zaćma w obydwu oczach konieczne jest dodatkowe badanie ERG,czy możliwe jest jej usunięcie. Koszt tego badania to około 500 zł plus dojazd do Warszawy.

Rubio to bardzo pogodny młody psiak,który stracił wzrok na skutek urazu w głowę on nie ma nikogo prócz nas a my będziemy was prosić o pomoc.

Diagnostyka i leczenie jest bardzo kosztowne a my nie mamy grosza.
link do zbiórki
https://pomagam.pl/gaoroo2h

Zdjęcie użytkownika Schronisko Medor.

Dodane przez: Fundacja Medor w Zgierzu


202012
października
Zachęcamy także do umieszczania psiaków na naszym profilu FB!

Zachęcamy także do umieszczania psiaków na naszym profilu FB!
Każde ogłoszenie tam także zwiększa szanse na znalezienie domu dla owczarków i ich mieszańców. Im więcej ogłoszeń, tym większe szanse na wypatrzenie ich przez kogoś zainteresowanego adopcją. Pamiętajmy o tym!

Bardzo pomocne są też Wasze "lajki". Im więcej będziemy mieli fanów na FB, tym więcej osób o nas usłyszy i dzięki temu, może dotrzemy do ludzi o dobrych sercach, którzy nam pomogą w działaniu, prześlą ogloszenia dalej lub adoptują psiaka?

To nic nie kosztuje - wystarczy tylko kliknąć "Lubię to"


 

Dodane przez: Anashar