owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 22788 osób.
Osób on-line:
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Bary (piesek)


hera (suczka)


Blues (piesek)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - w Nowym Domu - Bono, pies, 4 miesiące, Sandomierz (świętokrzyskie) wstecz

Bono (ID: 1316) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 12:57, 09.02.2012 | Aktualizacja: 11:28, 16.02.2012
Ogłoszenie dodane przez: Paulina_mickeyBono


Wygląd: Owczarek Niemiecki
ID: 1316
Imię: Bono
Płeć: piesek
Wiek: 4 miesiące
Miasto: Sandomierz
Województwo: świętokrzyskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Bonuś to bardzo energiczny psiak, jak przystało na szczeniaka. Lubi biegać, bawić się, - jest niezmordowany. W domu nie dokucza. Z innymi psiakami żyje w zgodzie, aczkolwiek lubi prowokować /raczej do zabawy - gdy mu sie nudzi/. Na koty szczeka, na polu lubi je pogonić, ale w domu nie robi krzywdy.


Inne:
Będzie sporym psiakiem (obecnie ma 4 miesiące i już waży 15kg) i bardzo ładnym. Idealny dla niego dom to - młodzi aktywni ludzie, by mógł się wyszaleć, wybiegać. Zamknięty w czterech ścianach będzie sie nudził i zapewne zje niejedne kapcie. Dobre dla niego byłoby także towarzystwo drugiego pieska, bo Bono kocha szaleństwo i zabawę. Jest zaszczepiony, odpchlony i odrobaczony. Mieszka w domu tymczasowym z innymi psami oraz kotami niedaleko Sandomierza. Bono to psiak w typie owczarka niemieckiego z charakterystycznym ogonkiem długości 3/4, co dodatkowo dodaje mu uroku :)


Więcej zdjęć: