owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 19302 osób.
Osób on-line:
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Bary (piesek)


hera (suczka)


Blues (piesek)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Za Tęczowym Mostem (*) - Rex, pies, 3 lata, Biała Podlaska (lubelskie) wstecz

Rex (ID: 1325) - Za Tęczowym Mostem (*)

Data dodania ogłoszenia: 18:48, 18.02.2012 | Aktualizacja: 23:58, 26.12.2012
Ogłoszenie dodane przez: BejotkaRex


Wygląd: Mieszaniec Owczarka Niemieckiego
ID: 1325
Imię: Rex
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata
Miasto: Biała Podlaska
Województwo: lubelskie

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
Samotny, smutny, opuszczony przez wszystkich, cierpiący jest w schronisku od lipca 2011r. Przyszło mu żyć w budzie i na łańcuchu, bo właścicielowi przestał się podobać z chwilą, gdy psu zaczęła dokuczać przednia łapa. Unosił ją do góry – widać, że go bolała.

Dzięki akcji wolontariuszy i zbiórce pieniędzy Rex pojechał do Lublina i został zbadany i zdiagnozowany przez najlepszych specjalistów. Przeszedł operację łapy, obecnie jest już po zabiegu i dochodzi do siebie.
Rex jest młodziutki, ma zaledwie kilka lat. Kiedy przyjechał do schroniska był bardzo zadbany.

Reksio to niesamowite stworzenie z charakterem – niektóre osoby kocha od pierwszego wejrzenia i gotów pójść za nimi w ogień, a innych nie toleruje. Musiał być kiedyś szkolony na psa obronnego, bo z wyjątkowym przejęciem chroni osobę, która prowadzi go na smyczy. Z pewnością byłby cudownym, najlepszym bodyguardem :) Jest świetnym obrońcą, doskonałym stróżem i na pewno dla nowego właściciela będzie najwierniejszym przyjacielem.

Ciężko mu w schronisku. Ktoś się kiedyś o niego troszczył a chorego porzucił...
Teraz Rex pilnie poszukuje nowego, dobrego człowieka, który go przygarnie i pokocha. Z całą pewnością odpłaci za dobroć bezgranicznym oddaniem.

Pomóż temu pięknemu psu, daj mu dom i trochę serca...Więcej zdjęć: