owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 50687 osób.
Osób on-line:
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

hera (suczka)


Blues (piesek)


Bary (piesek)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Szuka Domu! - Daj jej drugą szansę, suka, 8 lat, Olsztyn (warmińsko-mazurskie) wstecz

Daj jej drugą szansę (ID: 1371) - Szuka Domu!

Data dodania ogłoszenia: 23:05, 16.03.2012
Ogłoszenie dodane przez: olzakDaj jej drugą szansę


Wygląd: Owczarek Niemiecki
ID: 1371
Imię: Daj jej drugą szansę
Płeć: suczka
Wiek: 8 lat
Miasto: Olsztyn
Województwo: warmińsko-mazurskie

Status: Szuka Domu!
Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Ola
Tel. 693785087
e-mail: olzak@op.plCharakter:
Psinka jest bardzo grzeczna, łagodna, nawet nie warczy, ma mięciutką, piękną sierść. Reaguje na "siad, leżeć" i inne podstawowe komendy. :)

Szuka domku u kogoś, kto chce się zaopiekować psem, który dostał od losu drugą szansę. Znaleziona w lesie, chora, wychudzona, skrajnie wygłodzona. Teraz ma szansę jeszcze pożyć u boku dobrego człowieka, który się nią zaopiekuje, da miskę, ciepły kocyk i lekarstwo. A jej wdzięczność nie będzie miała granic!


Inne:
Piękna suczka znaleziona bardzo wygłodniała, chudziutka! Została zawieziona przeze mnie do weterynarza i dokładnie przebadana, nakarmiona i teraz powolutku dochodzi do siebie!

SZUKA DOMU I OSOBY, KTÓRA CHCE SIĘ NIĄ ZAOPIEKOWAC!

Ma około 8 lat. Jest bardzo osłabiona, ale z każdym dniem nabiera siły. Nie widzi (ALE w przypadku piesków, to nie jest taki problem, szybko się adaptują za pomocą swojego węchu:]), kuleje na przednią łapkę i ma cukrzycę.


:)


Więcej zdjęć: