owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 13761 osób.
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

hera (suczka)


Blues (piesek)


Bary (piesek)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Szuka Domu! - Igor, pies, 7 lat, okolice Warszawy (mazowieckie) wstecz

Igor (ID: 1438) - Szuka Domu!

Data dodania ogłoszenia: 02:58, 28.04.2012
Ogłoszenie dodane przez: joteskaIgor


Wygląd: Owczarek Niemiecki
ID: 1438
Imię: Igor
Płeć: piesek
Wiek: 7 lat
Miasto: okolice Warszawy
Województwo: mazowieckie

Status: Szuka Domu! Przebywa w Hoteliku.


Wątek na:
Dogomania.plKontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Jola
Tel. 606 780 788
e-mail: ola_772@wp.plCharakter:
Igor jest niewielkich rozmiarów owczarkiem niemieckim w wieku około 7-8 lat uratowanym ze schroniska. Został znaleziony skrajnie zaniedbany i wychudzony. Jest wykastrowany, wolny do dysplazji, odrobaczony i zaszczepiony. Ma piękne miodowe oczy, podpalane umaszczenie z żywo rudymi końcówkami włosa I puszysty wilczy ogon.

Igor to zrównoważony, inteligenty, pojętny i towarzyski pies, ufny i wpatrzony w człowieka. Po leczeniu odzyskał pełną formę, jest żywym dynamicznym psem lubiącym ruch, zabawy i łagodny dotyk ludzkiej ręki. Ładnie niehałaśliwie stróżuje. Akceptuje inne nie dominujące psy oraz suczki. Stosunek do kotów niepewny, pozytywny do królików. Bardzo lubi dzieci. Pozwala zrobić przy sobie wszystkie zabiegi, przy bolesnych może sie buntować. Nie broni jedzenia. Zachowuje czystość w domu. Lubi jeździć samochodem. Nadaje się na pieska rodzinnego do mieszkania w bloku lub domu z ogrodem.
Jako pies w typie rasy na pewno będzie potrzebował odpowiedniej dawki ruchu, łagodnego i asertywnego podejścia oraz współpracy z człowiekiem, który poświęci mu trochę czasu i serca.
Obecnie Igor przebywa w hoteliku pod Warszawą w warunkach domowych z innymi psami.
Gorąco polecamy tego wspaniałego, wesołego i rodzinnego psa do adopcji.

Sterylizacja/Kastracja: Tak


Więcej zdjęć: