owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 22986 osób.
Osób on-line: 4618
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

hera (suczka)


Bary (piesek)


Blues (piesek)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - w Nowym Domu - Dama, suka, 6 lat, Biała Podlaska (lubelskie) wstecz

Dama (ID: 1491) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 22:35, 06.06.2012 | Aktualizacja: 10:44, 18.07.2013
Ogłoszenie dodane przez: BejotkaDama


Wygląd: Mieszaniec Owczarka Niemieckiego
ID: 1491
Imię: Dama
Płeć: suczka
Wiek: 6 lat
Miasto: Biała Podlaska
Województwo: lubelskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Imię pasuje do tej suczki, jest prawdziwą damą – dostojną, elegancką, ładnie chodzącą na smyczy, piękną w ruchu i o nienagannych manierach :) Potrafiła sprostać niełatwemu życiu a nie było to zapewne łatwe... Dama prawdopodobnie była bita – płoszy się i najczęściej ucieka na widok podniesionej ręki i gwałtownych ruchów. Do nieznajomych jest troszkę nieufna, lecz osoby, które zna wita radośnie i cieszy się na ich widok. Ma dobry charakter, jest poczciwą i karną sunią, łagodną i wyjątkowo ładną :)

Sunia ma około sześć lat, przeszła wiele złego w życiu, lecz mamy nadzieję na odmianę żywota Damy. Ufamy, że ślicznota podbije czyjeś serce i znajdzie wspaniały dom i dobrych, kochających ludzi.

Jeśli przygarniesz Damę i wybawisz ją ze schroniskowej niedoli – zyskasz wierną i oddaną przyjaciółkę na zawsze...Więcej zdjęć: