owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 22912 osób.
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Blues (piesek)


hera (suczka)


Bary (piesek)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Szuka Domu! - Ronda, suka, 8 miesięcy, Warszawa (mazowieckie) wstecz

Ronda (ID: 1498) - Szuka Domu!

Data dodania ogłoszenia: 00:50, 14.06.2012 | Aktualizacja: 12:17, 14.06.2012
Ogłoszenie dodane przez: piesnazakrecie@o2.plRonda


Wygląd: Mieszaniec Owczarka Niemieckiego
ID: 1498
Imię: Ronda
Płeć: suczka
Wiek: 8 miesięcy
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Status: Szuka Domu! przebywa w Domu Tymczasowym.
Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Agnieszka
Tel. 503 708 395
e-mail: piesnazakrecie@o2.plCharakter:
Ronda to ok. 7-8mies. sunia w typie ONka. Mimo młodego wieku już wiele przeszła.
Pod koniec maja otrzymaliśmy zgłoszenie, na jednej z działek w okolicy Zegrza porzucono sunię. Przez tydzień przebywała zamknięta na działce. Pani, która do nas zadzwoniła przerzucała jej jedzenie przez ogrodzenie, sunia była bez wody.
Udało się ją zabrać i znaleźć DT w Warszawie (Mokotów). Początkowo Ronda była bardzo nieufna i przestraszona; bała się wszystkich i wszystkiego. Miała mnóstwo kleszczy. Na szczęście badania nie wykazały babeszjozy.

Czas i cierpliwość zrobiły swoje. Dziś Ronda to zupełnie inny pies. Wychodzi bez problemu na spacery, nie boi się podróży samochodem. Jest bardzo pojętna, szybko się uczy. Przybiega na zawołanie i bardzo pilnuje się opiekuna. Dla niej to człowiek jest najważniejszy. To zdecydowanie pies jednego pana, jego słucha bezwzględnie. Resztę domowników kocha, ale ma jednego przewodnika.
Nadal boi się obcych, ale po krótkim zapoznaniu przekonuje się i nie szczeka. Potrafi dogadać się z innymi psami, stosunek do kotów nie był sprawdzany.

Chcemy znaleźć suni dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń !Sterylizacja/Kastracja: Nie, ale jest warunkiem adopcji.

Inne:
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie,narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa. Zwierzę nie jest rzeczą. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i poadopcyjną oraz sterylizacja w odpowiednim wieku.


Więcej zdjęć: