owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 21135 osób.
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Blues (piesek)


hera (suczka)


Bary (piesek)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Szuka Domu! - Carmen, suka, 7 miesięcy, Warszawa (mazowieckie) wstecz

Carmen (ID: 1600) - Szuka Domu!

Data dodania ogłoszenia: 21:50, 19.08.2012
Ogłoszenie dodane przez: piesnazakrecie@o2.plCarmen


Wygląd: Mieszaniec Owczarka Niemieckiego
ID: 1600
Imię: Carmen
Płeć: suczka
Wiek: 7 miesięcy
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Status: Szuka Domu! przebywa w Domu Tymczasowym.
Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
piesnazakrecie
Tel. 600 977 803
e-mail: piesnazakrecie@o2.plCharakter:
Carmen to młodziutka sunia ok. 7- 8 miesięczna sunia w typie owczarka niemieckiego. Została znaleziona w lesie wraz z drugą sunią. Obecnie przebywa w domu tymczasowym w Warszawie. Dobrze odnalazła się wśród innych zwierząt - psów i kotów.

Początkowo Carmen była przerażona, nie potrafiła chodzić na smyczy, w domu leżała w jednym miejscu. Po kilku dniach zaczęła chętnie wychodzić na spacery, bawi się zabawkami, reaguje na imię, ale jest jeszcze dość nieśmiała.

Sunia potrzebuje domu z troskliwymi i wyrozumiałymi opiekunami, w którym poczuje się pewnie i bezpiecznie.


Sterylizacja/Kastracja: Nie, ale jest warunkiem adopcji.

Inne:
Chcemy znaleźć jej dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa. Zwierzę nie jest rzeczą. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz sterylizacja w odpowiednim wieku. Wolontariusze zastrzegają sobie prawo do wyboru domu, który wyda się im najlepszy. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.


Więcej zdjęć: