owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 626 osób.
Osób on-line:
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Bary (piesek)


hera (suczka)


Blues (piesek)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Szuka Domu! - Martin, pies, 4 lata, Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie) wstecz

Martin (ID: 1625) - Szuka Domu!

Data dodania ogłoszenia: 09:03, 10.09.2012 | Aktualizacja: 16:00, 30.06.2013
Ogłoszenie dodane przez: NiebieskaMartin


Wygląd: Mieszaniec Owczarka Niemieckiego
ID: 1625
Imię: Martin
Płeć: piesek
Wiek: 4 lata
Miasto: Bydgoszcz
Województwo: kujawsko-pomorskie

Status: Szuka Domu! Przebywa w Schronisku.


Wątek na:
Owczarek.pl
Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Schronisko dla Zwierząt
Tel. 523490390
e-mail: vixit@poczta.onet.plCharakter:
Martin jest trochę nieśmiałym psem, ale nie ma w nim cienia agresji. Boi się podniesionej ręki, a człowieka traktuje z rezerwą, nie ufa mu. Jednak jak pokaże się mu, że nic mu nie grozi podchodzi i chętnie przyjmuje pieszczoty. Martin jest psem z którym trzeba popracować, by odzyskał pewność siebie. Mimo to jest bardzo miłym i łagodnym psiakiem, potrzebującym miłości człowieka. Lubi biegać z innymi psami, z którymi ma świetny kontakt. Lubi też zabawę np. piłką. Będzie świetnym psem rodzinnym,wystarczy poświęcić mu trochę uwagi.

Sterylizacja/Kastracja: Tak

Inne:
Martin to 4-letni, sporej wielkości pies w typie owczarka niemieckiego. Do bydgoskiego schroniska został przywieziony w kwietniu 2012 roku przez urząd gminy koronowo, ponieważ został zabrany poprzednim opiekunom, ponieważ nie mieli warunków na utrzymywanie psa. Martin jest trochę nieśmiałym psem, ale nie ma w nim cienia agresji. Boi się podniesionej ręki, a człowieka traktuje z rezerwą, nie ufa mu. Jednak jak pokaże się mu, że nic mu nie grozi podchodzi i chętnie przyjmuje pieszczoty. Martin jest psem z którym trzeba popracować, by odzyskał pewność siebie. Mimo to jest bardzo miłym i łagodnym psiakiem, potrzebującym miłości człowieka. Lubi biegać z innymi psami, z którymi ma świetny kontakt. Lubi też zabawę np. piłką. Będzie świetnym psem rodzinnym,wystarczy poświęcić mu trochę uwagi. Martin jest zaszczepiony (komplet szczepień) i wykastrowany. Pytając o Martina należy podać jego numer ewidencyjny: 553/13.


Więcej zdjęć: