owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: osób.
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Bary (piesek)


hera (suczka)


Blues (piesek)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Szuka Domu! - KIDA, suka, 8 lat, Katowice (śląskie) wstecz

KIDA (ID: 1717) - Szuka Domu!

Data dodania ogłoszenia: 08:28, 17.11.2012
Ogłoszenie dodane przez: Mona95KIDA


Wygląd: Owczarek Niemiecki
ID: 1717
Imię: KIDA
Płeć: suczka
Wiek: 8 lat
Miasto: Katowice
Województwo: śląskie

Status: Szuka Domu! Przebywa w Schronisku.


Wątek na:
Dogomania.plKontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Monika
Tel. 607913906
e-mail: muchaaa@onet.plCharakter:
Duża suka, w typie owczarka. Ma 57 cm w kłębie, waży 35,5 kg. Bardzo zrównoważona i wpatrzona w człowieka z nadzieją. W pierwszym kontakcie podchodzi z dystansem, ale szybko przekonuje się do opiekuna. Jest spokojna i stateczna. W stosunku do człowieka uległa i pozwala wiele przy sobie zrobić. Jedzenie bierze delikatnie, a przy czesaniu grzecznie stoi bądź leży. Do psów nastawiona neutralnie - po prostu je ignoruje. Byłaby świetnym towarzyszem dla starszej osoby bądź ludzi mało aktywnych - ona potrzebuje ciepłego posłania i miłości - nie ruchu. to pies cudo! Słucha się i nasłuchuje głosu ludzi. Podsuwa głowę do głaskania. Jedzenie bierze delikatnie. Na smyczy nie ciągnie, idzie koło nogi, stara się dopasować chód do człowieka i jeśli ten idzie wolno jest bardzo szczęśliwa. Psy najprościej w świecie ignoruje, jak jakiś na nią zaburczy nawet nie spojrzy. Pozwala na zaglądanie do pyszczka czy podnoszenie łapek. Przy czesaniu grzecznie stoi, a jak się zmęczy staniem to się kładzie.


Sterylizacja/Kastracja: Tak

Inne:
Ma stwierdzoną spondylozę. Miesięczny koszt leczenia to 70-80 zł. Przy decyzji o adopcji wolontariusze mogą podjąć zobowiązanie o opłacaniu leczenia suni do końca jej życia!


Więcej zdjęć: