owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 11566 osób.
Osób on-line:
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Bary (piesek)


Blues (piesek)


hera (suczka)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Za Tęczowym Mostem (*) - IDA, suka, 8 lat, Katowice (śląskie) wstecz

IDA (ID: 1919) - Za Tęczowym Mostem (*)

Data dodania ogłoszenia: 12:40, 03.03.2013 | Aktualizacja: 19:50, 05.03.2015
Ogłoszenie dodane przez: Mona95IDA


Wygląd: Owczarek Niemiecki
ID: 1919
Imię: IDA
Płeć: suczka
Wiek: 8 lat
Miasto: Katowice
Województwo: śląskie

Status: Za Tęczowym Mostem (*)


Wątek na:
Dogomania.pl
Charakter:
Ida to duża sunia, w typie owczarka. Ma 57 cm w kłębie, waży 35,5 kg. Bardzo zrównoważona i wpatrzona w człowieka z nadzieją. W pierwszym kontakcie podchodzi z dystansem, ale szybko przekonuje się do opiekuna. Jest spokojna i stateczna. W stosunku do człowieka uległa i pozwala wiele przy sobie zrobić. Jedzenie bierze delikatnie, a przy czesaniu grzecznie stoi bądź leży. Do psów nastawiona neutralnie - po prostu je ignoruje. Byłaby świetnym towarzyszem dla starszej osoby bądź ludzi mało aktywnych - ona potrzebuje ciepłego posłania i miłości - nie ruchu. to pies cudo! Słucha się i nasłuchuje głosu ludzi. Podsuwa głowę do głaskania. Jedzenie bierze delikatnie. Na smyczy nie ciągnie, idzie koło nogi, stara się dopasować chód do człowieka i jeśli ten idzie wolno jest bardzo szczęśliwa. Psy najprościej w świecie ignoruje, jak jakiś na nią zaburczy nawet nie spojrzy. Pozwala na zaglądanie do pyszczka czy podnoszenie łapek. Przy czesaniu grzecznie stoi, a jak się zmęczy staniem to się kładzie.
Ma stwierdzoną spondylozę.
Odrobaczenie: tak
Szczepienie : tak
Sterylizacja: tak


Inne:
Miesięczny koszt leczenia to 70-80 zł. Przy decyzji o adopcji wolontariusze mogą podjąć zobowiązanie o opłacaniu leczenia suni do końca jej życia!


Więcej zdjęć: