owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 9651 osób.
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

hera (suczka)


Blues (piesek)


Bary (piesek)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - w Nowym Domu - Buba, suka, 2 miesiące, Kraków (małopolskie) wstecz

Buba (ID: 2316) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 16:52, 19.03.2014 | Aktualizacja: 21:48, 31.03.2015
Ogłoszenie dodane przez: paula_tBuba


Wygląd: Mieszaniec Owczarka Niemieckiego
ID: 2316
Imię: Buba
Płeć: suczka
Wiek: 2 miesiące
Miasto: Kraków
Województwo: małopolskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
SZCZENIAK Z WYSYPISKA SZUKA DOMU

Bubu to maleńki, 7-tygodniowy szczeniak znaleziony wraz z siedmiorgiem rodzeństwa i matką na wysypisku. Suczka trafiła do awaryjnego domu tymczasowego, w którym została zaszczepiona, odrobaczona i odpchlona. Bubu jeszcze nie do końca nauczyła się zasad czystości ze względu na to, że ledwo aktualnie przechodzi kwarantannę i na zewnątrz wychodzić będzie mogła dopiero za ok.10 dni. Bubu, jak to szczeniak jest wesoła, uwielbia się bawić, skakać, rozrabiać. Czasem zdarza się jej jeszcze popłakać za mamusią i resztą rodzeństwa, ale wierzymy, że dużo miłości i cierpliwości pozwoli suni zapomnieć o tym, co przeszła. Bez problemu dogaduje się z psami i kotami. Bubu będzie większym psiakiem.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, chętnie udzielimy szerszych informacji.Kontakt:
ms.miss.jones@gmail.com
606-21-30-30


Inne:
Warunkiem adopcji jest także wizyta przed- i po-adopcyjna oraz podpisanie umowy, a także zobowiązanie się do sterylizacji suczki w przyszłości.


Więcej zdjęć: