owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 12967 osób.
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

hera (suczka)


Bary (piesek)


Blues (piesek)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Szuka Domu! - Mazda, suka, 3 lata, Jędrzejów (mazowieckie) wstecz

Mazda (ID: 2331) - Szuka Domu!

Data dodania ogłoszenia: 12:31, 03.04.2014
Ogłoszenie dodane przez: eliza_skMazda


Wygląd: Długowłosy Owczarek Niemiecki
ID: 2331
Imię: Mazda
Płeć: suczka
Wiek: 3 lata
Miasto: Jędrzejów
Województwo: mazowieckie

Status: Szuka Domu! przebywa w Domu Tymczasowym.
Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Eliza
Tel. 501 341 021
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl

Adres schroniska:
Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
tel. 501 341 021 (po godzinie 15)
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl
www.obrona-zwierzat.pl

Charakter:
Mazda jest kontynuacją motoryzacyjnej serii owczarków niemieckich na ulicach Jędrzejowa. To czwarta w ciągu 5 tygodni sunia w typie rasy ... Spadła z kosmosu (jak wszystkie), prawie wpadając pod koła dobrym ludziom, którzy postanowili jej pomóc.

Mazda jest młodą, ok. 2-3 letnią sunią w typie długowłosego owczarka niemieckiego. Jest dobrze zbudowana, sporą sunią, waży 35 kg. Mazda to niezwykle żywiołowy i energiczny psiak. Uwielbia szaleństwa i zabawy, zna piłkę, potrafi aportować. Jest niezwykle ekspresyjna, to takie adhd, mające jednak chwile zadumy i spokoju. W kontakcie z człowiekiem Mazda jest niezwykle przyjazna, kontaktowa od pierwszego spotkania. To przyjaciel całego świata, wita każdego z rozhuśtanym ogonem, od razu rozdaje buziaki, chce się tulić i miziać. Uwielbia pieszczoty i głaski, czochrania i spędzania czasu z opiekunem to jej żywioł. Zupełnie łagodna, pozwala na wszelkie zabiegi pielęgnacyjne, wykładając się do góry brzusiem. Jest całkowicie ufna, widać, że chyba nie zaznała wielkiej krzywdy ze strony człowieka, bo nie wykazuje w stosunku do niego żadnych lęków. Mazda to wulkan psiej miłości do świata. Bardzo pilnuje się opiekuna, wraca na wołanie. Mazda bardzo grzecznie znosi jazdę samochodem, sama wskakuje do auta, podczas jazdy grzecznie leży lub wygląda przez szybę. Sunia bardzo pozytywna również w kontaktach z niezwykle ruchliwym i głośnym 3 latkiem, bez żadnego problemu dała się tulić i głaskać (jednak z uwagi na jej gabaryty, kontakty z dzieckiem wyłącznie pod kontrolą). Test na dziecko zdała wyśmienicie, natomiast całkowicie oblała sprawdzian na kota - nie będzie mogła zamieszkać w domu z kotem. Pozytywna również w kontaktach z psami (w fazie testów). Mazda jest silną sunią, chodzenie na smyczy pozostawia ciut do życzenia, bo sunia ciągnie jak parowóz.

Mazda przebywa w Jędrzejowie (świętokrzyskie).

U nas od: 31.03.2014
Odpchlenie: tak (31.03.2014)
Odrobaczenie: tak (31.03)
Szczepienia: wkrótce
Sterylizacja: tak (03.04.2014)
Czip: tak

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
tel. 501 341 021 (po godzinie 15)
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl
www.obrona-zwierzat.pl

Sterylizacja/Kastracja: Tak

Inne:
Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
tel. 501 341 021 (po godzinie 15)
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl
www.obrona-zwierzat.pl


Więcej zdjęć: