owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 21764 osób.
Osób on-line:
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Bary (piesek)


hera (suczka)


Blues (piesek)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - w Nowym Domu - Misiek, pies, 4 lata, okolice Warszawy (mazowieckie) wstecz

Misiek (ID: 2378) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 07:22, 31.05.2014 | Aktualizacja: 13:39, 21.11.2014
Ogłoszenie dodane przez: SylwiaMisiek


Wygląd: Owczarek Niemiecki
ID: 2378
Imię: Misiek
Płeć: piesek
Wiek: 4 lata
Miasto: okolice Warszawy
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Misiek to cudowny psiak który kocha ludzi i nie ma cienia agresji względem nich.


Inne:
Misiek to piękny cudowny jeszcze dość młody Owczarek Niemiecki który trafił do schroniska po śmierci opiekuna. Posiada aktualne szczepienia i jest odrobaczony. Spokojny, bardzo stabilny emocjonalnie pies. Łagodny w stosunku do ludzi. Bardzo przyjaźnie nastawiony do nowo poznanych osób. Taki duży misiek...;) Dobrze dogaduje się z suczkami, nie reaguje agresywnie na napotkane na spacerze psy. Jest dobrze ułożony, ładnie chodzi na smyczy. Zachęcany do zabaw pokazuje swą radosną naturę. Wiemy że jest typem uciekiniera, nie straszne mu żadne ogrodzenia. Jego gabaryty pozwalają mu przeskoczyć bez problemu nawet spore przeszkody. Możliwe że problem ucieczek zmniejszy się po kastracji.
Misiek już 3 razy wrócił z adopcji :(. Głównym powodem jego powrotów do schroniska były jego ucieczki. Obecnie Misiek jest wykastrowany więc może przestanie tak uciekać choć pewności nie mamy. Dlatego szukamy domku świadomego jego ucieczek.

Kontakt w sprawie adopcji
wolontariuszka Ania 698 307 526Więcej zdjęć: