owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 1346 osób.
Osób on-line:
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Bary (piesek)


hera (suczka)


Blues (piesek)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Szuka Domu! - ORION, pies, 9 lat, Jarocin (wielkopolskie) wstecz

ORION (ID: 2408) - Szuka Domu!

Data dodania ogłoszenia: 19:05, 21.06.2014
Ogłoszenie dodane przez: kiyoshiORION


Wygląd: Owczarek Niemiecki
ID: 2408
Imię: ORION
Płeć: piesek
Wiek: 9 lat
Miasto: Jarocin
Województwo: wielkopolskie

Status: Szuka Domu! Przebywa w Hoteliku.
Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
iza
Tel. tel. 607 067 183 , 502 596 943
e-mail: zabinska.izabela@gmail.comCharakter:
Orion to 9 -letni, piękny pies, o zdrowym lśniącym czarnym futrze. Jest niezwykle mądry, chętny do zabaw i spacerów, skoncentrowany na człowieku, nieagresywny, przewidywalny.
Ori jest wykastrowany, zdrowy, posiada książeczkę zdrowia i aktualne szczepienia. Psiak dogaduje się ze spokojnymi suczkami, za kotami nie przepada. Orion to wspaniały pies, a czeka na nowy dom już 3 lata. Czy znajdzie się jeszcze ktoś kto pokocha naszego czarnuszka, ktoś, kto pozwoli spędzić mu resztę życia u swego boku? Orion to typowy owczarek, dla niego "swój pan" jest ważniejszy od strawy. Czy Ktoś pozwoli mu spojrzeć na siebie wzrokiem mówiącym: "jesteś dla mnie całym światem". Kto miał owczarka, wie, że to możliwe.
Orion przebywa w hotelu dla psiaków blisko Jarocina.

Sterylizacja/Kastracja: Nie

Inne:
Orion jest pod opieką Fundacji dla Zwierząt Animalia. Ogłoszenie ma na celu znalezienie dla niego kochającego i troskliwego domu. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety informacyjnej oraz zgoda na wizytę przedadopcyjną.


Więcej zdjęć: