owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 9332 osób.
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Bary (piesek)


Blues (piesek)


hera (suczka)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Szuka Domu! - REKSIO, pies, 5 lat, Rzeszów (podkarpackie) wstecz

REKSIO (ID: 2414) - Szuka Domu!

Data dodania ogłoszenia: 15:58, 27.06.2014
Ogłoszenie dodane przez: kiyoshiREKSIO


Wygląd: Mieszaniec Owczarka Niemieckiego
ID: 2414
Imię: REKSIO
Płeć: piesek
Wiek: 5 lat
Miasto: Rzeszów
Województwo: podkarpackie

Status: Szuka Domu! Przebywa w Schronisku.
Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
iza
Tel. 698 693 904
e-mail: zabinska.izabela@gmail.comCharakter:
Przedstawiamy państwu Reksia, ok. 5 letniego pieska w typie owczarka niemieckiego. Reksio to wspaniały pies, o pięknej, puchatej i błyszczącej sierści. Uwielbia przebywać blisko człowieka, przytulać się i być głaskanym. Ile znaczy człowiek dla tego psa świadczy choćby fakt, że Reksio po wypuszczeniu z boksu woli przyjść na pieszczoty do opiekuna, niż swobodnie sobie biegać. Czy ten pies nigdy nie był głaskany, czy może to zamknięcie w boksie powoduje, że chce się nacieszyć człowiekiem najdłużej jak tylko może?

Podczas spacerów Reksio pięknie chodzi na smyczce, cały czas jest pogodny i uśmiechnięty. Mówią, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Nasz Reksio jest doskonałym przykładem tego powiedzenia: to taki prawdziwy przyjaciel na dobre i na złe, oddany i wierny towarzysz na całe życie.

Zamykany w boksie Reksio bardzo smutnieje, traci humor, wyraźnie zaczyna tęsknić. Trudno patrzeć wtedy na to psie nieszczęście, jakby światło przygasło i ptaki ucichły... On tak bardzo kocha człowieka … Czy człowiek odwzajemni tę bezwarunkową psią miłość?

Jeśli chcesz, żeby w Twoim domu na zawsze zagościł uśmiech, taki szczery, niewymuszony i „od serca” – zadzwoń, jeśli szukasz prawdziwego przyjaciela, który będzie przy Tobie w dni słoneczne i pochmurne – zadzwoń, jeśli jeszcze masz wątpliwości – po prostu zadzwoń! Wierzymy, że Reksio je rozwieje!
Reksio przebywa w przytuliku w Boguchwale/ k Rzeszowa. Jest zaszczepiony i odrobaczony.

Kontakt w sprawie adopcji : 698 693 904

Sterylizacja/Kastracja: Nie


Więcej zdjęć: