owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 549 osób.
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Blues (piesek)


Bary (piesek)


hera (suczka)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Szuka Domu! - LOGAN, pies, 1 rok, ok. Krakowa (małopolskie) wstecz

LOGAN (ID: 2476) - Szuka Domu!

Data dodania ogłoszenia: 11:20, 12.08.2014
Ogłoszenie dodane przez: eliza_skLOGAN


Wygląd: Owczarek Niemiecki
ID: 2476
Imię: LOGAN
Płeć: piesek
Wiek: 1 rok
Miasto: ok. Krakowa
Województwo: małopolskie

Status: Szuka Domu! Przebywa w Hoteliku.
Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
eliza
Tel. 501 341 021 po godz. 15
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl

Adres schroniska:
Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
tel. 501 341 021 (po godzinie 15)
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl
www.obrona-zwierzat.pl

Charakter:
Clio i Logan to przyjaciele niedoli. Psy zostały odłowione, kiedy to środkiem ulicy w panice biegły przez miasto. Widać, że musiały zostać wspólnie porzucone, są ze sobą bardzo zżyte, dlatego też szukamy dla nich wspólnego domu.

Logan to cudowny psi dzieciak w typie owczarka. Ma ok. 1,5 r i jest niesamowicie pozytywnym gamoniem z zawadiacko oklapniętym uszkiem. Logan jest masywnym, dość mocnej budowy psem, waży 36 kg. To niezwykle delikatny i wrażliwy psiak. Wpatrzony w człowieka jak w obraz, bez przerwy lgnie do opiekuna, nastawia się do miziania i pieszczot. Jest kochany i niezwykle przymilny. To taki beztroski dzieciak. Człowiek jest dla niego bardzo ważny. Logan jest wręcz uzależniony od Clio - na smyczy musi iść ocierając się o nią, w boksie wylizują sobie oczka i pyszczki, musi czuć jej bliskość i mieć ją w zasięgu wzorku. Widać, że w tym związku Clio jest mocniejszym jego trzonem i stanowi dla niego oparcie. Bez Clio Loguś potrafi się zaprzeć i nie ruszyć z miejsca. Jest totalnie łagodny i spolegliwy, pozwala na wszelkie zabiegi wokół siebie. Bardzo posłuszny i karny. Boi się wskoczyć do samochodu, jednak gdy już mu się to uda grzecznie znosi jazdę.

Clio to piękna, długowłosa suczka owczarka niemieckiego, jest młoda, ma ok. 2 lat. Dość masywna jak na sunię, waży 32 kg, czego po niej zupełnie nie widać. Zjawiskowo umaszczona, ma piękne ciemne podpalenia. Clio jest bardzo przyjaźnie nastawiona do całego świata. Ufna i kontaktowa w stosunku do opiekuna. Merda ogonem na jego widok, jednak na tę chwilę świat jest jeszcze o wiele ciekawszy niż człowiek. Uwielbia węszyć i eksplorować otoczenie. Zupełnie łagodna, nie wykazuje cienia agresji i pozwala zrobić ze sobą wszystko. Sama wskakuje do samochodu, grzecznie zachowuje się podczas jazdy. Potrafi ładnie chodzić na smyczy. Raczej grzeczna i zrównoważona, niż wulkan energii. Raczej pewna siebie i pozbawiona lęków. Po odkarmieniu i zadbaniu będzie pięknym psem.

Clio i Logan przebywają w hotelu w ok. Krakowa

U nas od: 01.08.2014
Odpchlenie: tak
Odrobaczenie: tak
Szczepienia: wkrótce
Kastracja/Sterylizacja: wkrótce
Czip: tak

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
tel. 501 341 021 (po godzinie 15)
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl
www.obrona-zwierzat.pl

Sterylizacja/Kastracja: Tak

Inne:
Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
tel. 501 341 021 (po godzinie 15)
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl
www.obrona-zwierzat.pl


Więcej zdjęć: