owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 2023 osób.
Osób on-line:




Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)



Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto




Promowane ADOPCJE:

hera (suczka)


Blues (piesek)


Bary (piesek)




REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Szuka Domu! - CLIO, suka, 3 lata, Kielce (małopolskie) wstecz

CLIO (ID: 2529) - Szuka Domu!

Data dodania ogłoszenia: 11:59, 09.10.2014
Ogłoszenie dodane przez: eliza_sk



CLIO


Wygląd: Owczarek Niemiecki
ID: 2529
Imię: CLIO
Płeć: suczka
Wiek: 3 lata
Miasto: Kielce
Województwo: małopolskie

Status: Szuka Domu! przebywa w Domu Tymczasowym.




Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
eliza
Tel. 501 341 021 po godz. 15
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl



Charakter:
Clio to pies z nieznaną historią została znaleziona z niezarejestrowanym w żadnej bazie czipem i z posterylkową blizną na brzuchu. Poszukiwania spełzły na niczym ... Clio szuka nowego i odpowiedzialnego domu, który już nigdy nie zawiedzie jej zaufania.

Clio to ok. 3,5 letnia sunia w typie owczarka niemieckiego. Piękne wilczaste umaszczenie sprawia, że wygląda jak owczarek niemiecki z linii użytkowej. Waży 29 kg, z postury i gabarytu to typowy owczar. Clio to psi ideał. Jest niezwykle grzeczną i zrównoważoną sunią. Ułożona, spokojna i wpatrzona w człowieka jak w obraz. Za kontakt z człowiekiem odda wszystko. Jest wielkim pieszczochem i miziakiem, za człowiekiem pójdzie w ogień. Jednak nie jest przy tym jakaś nachalna czy upierdliwa. Jest niezwykle mądra i nastawiona na pracę z opiekunem. Kochana, wierna i wdzięczna za każdy życzliwy gest. To idealny materiał do "czegoś z psem robienia", łapie w mig co się do niej powie. Komendę siad opanowała po 4 chrupkach. Kontaktowa i otwarta w stosunku do całego świata. Nie ma w niej lęku przed nowo poznanymi osobami, każdego wita merdaniem ogona. Bardzo ciekawska i odważna. Garnie się do dzieci (w wieku 5+), w kontaktach z ludźmi ogon merda non stop. W tej chwili mieszka z 14 mies. dziewczynką - Clio udaje, że jej nie widzi, totalnie łagodna i cierpliwa na zaczepki małej. Mała jest dość ruchliwa, tak więc Clio przyjęła strategię "mnie tu nie ma, lepiej nie wchodzić torpedzie w drogę". Sunia nie wykazuje absolutnie żadnej agresji. Cierpliwa względem zabiegów. Clio ma również dobry stosunek do psów, odporna na zaczepki czy brak kultury u współkompanów, jest zupełnie neutralna, a nawet zachęca do zabawy. Niestraszny jej miejski zgiełk, spacer wzdłuż ruchliwej ulicy nie stanowi dla niej problemu. Potrafi pięknie chodzić na smyczy, nie ciągnie, reaguje na sygnały od opiekuna. Grzeczna podczas jazdy samochodem. W domu nienachalna i niekłopotliwa, widać, że mieszkanie nie jest jej obce, czuje się swobodnie, wie do czego służy łózko, zna domowe dźwięki, klatka schodowa to dla niej nie jest problem. Psi ideał !

Clio i komenda siad:
https://www.youtube.com/watch?v=iw6tdbLCzPw

Clio przebywa w domu tymczasowym w Kielcach.

U nas od: 04.10.2014
Odpchlenie: tak (04.10)
Odrobaczenie: tak
Szczepienia: tak
Sterylizacja: tak
Czip: tak

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
tel. 501 341 021 (po godzinie 15)
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl
www.obrona-zwierzat.pl


Sterylizacja/Kastracja: Tak

Inne:

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
tel. 501 341 021 (po godzinie 15)
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl
www.obrona-zwierzat.pl


Więcej zdjęć: