owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 17295 osób.
Osób on-line:
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Bary (piesek)


hera (suczka)


Blues (piesek)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Szuka Domu! - NN, suka, 7 lat, Laski gm Izabelin (mazowieckie) wstecz

NN (ID: 2551) - Szuka Domu!

Data dodania ogłoszenia: 13:31, 07.11.2014
Ogłoszenie dodane przez: qbecka@gmail.comNN


Wygląd: Mieszaniec Owczarka Niemieckiego
ID: 2551
Imię: NN
Płeć: suczka
Wiek: 7 lat
Miasto: Laski gm Izabelin
Województwo: mazowieckie

Status: Szuka Domu!
Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Lecznica Vetriver
Tel. 22 7210075 (24 h)
e-mail: laski@vetriver.plCharakter:
Suka w typie onka, trochę drobniejsza, zaniedbana, odłowiona w Babicach na prośbę mieszkańców twierdzących, że jest agresywna. NIEPRAWDA !! Suka przebywa w lecznicy Vetriver w Laskach, dziś tam bylam i widziałam ją; wystawia z boksu łapy na dzieńdobry i podsuwa łepek do miziania. Żadnych oznak agresji !

Sterylizacja/Kastracja: Nie, ale jest warunkiem adopcji.

Inne:
Błagamy o pomoc, przynajmniej o tymczas ! Niestety suka może w lecznicy przebywać max. 2 tygodnie i jeśli nie zostanie adoptowana to wyjedzie do Kotlisk, a to bilet w jedną strone. Kotliska to MORDOWNIA, a nie schronisko !To niemłoda suka, ale to nie znaczy, że ma być skazana na uśpienie albo zagryzienie przez inne psy, a to w Kotliskach jest na porządku dziennym niestety. Niestety gmina ma z tym schroniskiem podpisana umowę. Jestem osobą prywatną, sama mam dwa psiaki adoptowane stamtąd przed wywózką do schronu i nie jestem jedyną , która na wszelkie sposoby stara się aby inne uniknęły złego losu.


Więcej zdjęć: