owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 17158 osób.
Osób on-line:
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Bary (piesek)


Blues (piesek)


hera (suczka)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Szuka Domu! - VECTRA, suka, 5 lat, Kraków (małopolskie) wstecz

VECTRA (ID: 2564) - Szuka Domu!

Data dodania ogłoszenia: 09:58, 18.11.2014
Ogłoszenie dodane przez: eliza_skVECTRA


Wygląd: Długowłosy Owczarek Niemiecki
ID: 2564
Imię: VECTRA
Płeć: suczka
Wiek: 5 lat
Miasto: Kraków
Województwo: małopolskie

Status: Szuka Domu! Przebywa w Hoteliku.
Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
eliza
Tel. 501 341 021 po godz. 15
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl

Adres schroniska:
Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
tel. 501 341 021 (po godzinie 15)
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl
www.obrona-zwierzat.pl


Charakter:
Vectra została znaleziona na poboczu drogi, wieczorem, w gęstej jak mleko mgle. Leżała na poboczu ponoć już od kilku dni ... nikt nie zareagował. Chuda, wyczerpana, z sierścią w fatalnym stanie. Teraz bezpieczna czeka na swojego człowieka.

Vectra jest cudowną sunią w typie długowłosego owczarka niemieckiego. Ma ok. 5 lat, pazury jak u papugi, odgniecenia na łokciach, zaniki mięśni i spiłowane przednie zęby świadczą o tym, że Vectra nie miała łatwego życia. Była najprawdopodobniej psem kojcowym, który gryzł pręty, albo kamienie. Z obserwacji wynika, że Vectra ma znaczy ubytek słuchu, czasami wydaje się, że usłyszy i zareaguje, jednak ubytek ten absolutnie nie przeszkadza jej w normalnym funkcjonowaniu. Jest radosna i kontaktowa, wesoła i żywiołowa. Oczy stale krążą za opiekunem, dlatego ubytek słuchu zupełnie nie przeszkadza ani jej ani opiekunowi. Sunia jest otwartym i kontaktowym w stosunku do każdego psem. Przyjaźnie nastawiona, ogon merda cały czas. Ufna i kontaktowa, nie wykazuje żadnych lęków. Jest ciekawa świata i otwarta na jego poznawanie. Vectra jest przemiłą i kochaną suczką, uwielbia miziania i pieszczoty. Szuka tylko okazji aby wetknąć swój wielki łeb pod rękę, położyć go na kolanach i oddawać się pieszczotom. Od razu wywala brzuch do głaskania. Na wybiegu co chwilę przybiega do opiekuna, pomizia się i idzie dalej załatwiać swoje sprawy. Jak typowy owczarek zawsze stara się mieć swoje stado na oku - również na spacerze, w którym uczestniczy większa ilość psów. Absolutnie łagodna i cierpliwa przy wszelakich zabiegach pielęgnacyjnych. Vectra jest również pozytywna w kontaktach z innymi psami, które niekoniecznie zawsze są przyjazne, zdała również test na kota i spokojnie może zamieszkać w domu z innym psem i kotem. Grzeczna podczas jazdy samochodem. Potrafi ładnie chodzić na smyczy. Jest bardzo czysta, swoje sprawki w 90% załatwia na spacerach. vectra jest spokojnym, ułożonym i zrównoważonym psem.

Vectra przebywa w hotelu w ok. Krakowa

U nas od:27.10.2014
Odpchlenie: tak
Odrobaczenie: tak
Szczepienia: tak
Sterylizacja: tak
Czip: tak

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
tel. 501 341 021 (po godzinie 15)
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl
www.obrona-zwierzat.pl

Sterylizacja/Kastracja: Tak

Inne:
Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
tel. 501 341 021 (po godzinie 15)
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl
www.obrona-zwierzat.pl


Więcej zdjęć: