owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 17384 osób.
Osób on-line:
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Blues (piesek)


Bary (piesek)


hera (suczka)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Szuka Domu! - Jessie, pies, 6 lat, Sosnowiec (śląskie) wstecz

Jessie (ID: 2580) - Szuka Domu!

Data dodania ogłoszenia: 17:17, 01.12.2014
Ogłoszenie dodane przez: WolontariuszScJessie


Wygląd: Mieszaniec Owczarka Niemieckiego
ID: 2580
Imię: Jessie
Płeć: piesek
Wiek: 6 lat
Miasto: Sosnowiec
Województwo: śląskie

Status: Szuka Domu! Przebywa w Schronisku.
Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Agnieszka
Tel. 504 348 384
e-mail: agucha368@op.plCharakter:
Jessie to duży pies w typie owczarka niemieckiego. Ma około 6 lat. Do schroniska trafił 20.09.2014 roku. Został zabrany z ulicy, gdzie prawdopodobnie stał się ofiarą wypadku.
Jessie na skutek uderzenia doznał urazu kręgosłupa. Początkowo miał problemy z poruszaniem tylnymi łapami. Jednak Jessie to prawdziwy twardziel. Z pomocą weterynarzy udało się postawić psiaka na nogi. Obecnie Jessie radzi sobie naprawdę świetnie. Psiak choć nigdy nie będzie już tak samo sprawny jak kiedyś, nadal ogromnie cieszy się życiem! Jessie jest optymistą. Każdy dzień wita z nową nadzieją. Z każdej chwili stara się czerpać radość. Cieszy go czas spędzony z opiekunem. Wspólny spacer. Podrapanie po główce.

Jessie ma spokojne usposobienie. Jest zrównoważony, grzeczny i całkowicie potulny wobec człowieka. Na spacerze nie reaguje na inne psy, nie zwraca także większej uwagi na koty. Dla Jessiego numerem jeden jest człowiek. Obecnie psiak jest wpatrzony w swoich opiekunów w schronisku. Jessie mimo swej ułomności ma w sobie mnóstwo do zaoferowania. Wierność Oddanie i Przyjaźń - pisane wielkimi literami, bo takie właśnie są uczucia tego poczciwego psa.

Jessie szuka swoich ludzi - odpowiedzialnych i kochających.

Sterylizacja/Kastracja: Tak

Inne:
Pies jest wykastrowany, posiada mikroczipa oraz książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami.


Więcej zdjęć: