owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 9388 osób.
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Blues (piesek)


Bary (piesek)


hera (suczka)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Szuka Domu! - Czara, suka, 2 lata, Radysy (warmińsko-mazurskie) wstecz

Czara (ID: 2588) - Szuka Domu!

Data dodania ogłoszenia: 12:39, 08.12.2014
Ogłoszenie dodane przez: Ayam1980Czara


Wygląd: Owczarek Niemiecki
ID: 2588
Imię: Czara
Płeć: suczka
Wiek: 2 lata
Miasto: Radysy
Województwo: warmińsko-mazurskie

Status: Szuka Domu! Przebywa w Schronisku.
Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Iza
Tel. 506-99-23-13
e-mail: psyzradys@gmail.comCharakter:
CZARA - w typie owczarka niemieckiego, choć nieco drobniejszej budowy. Ładnie umaszczona, z bursztynowymi oczami. Mimo, ze na zdjęciach sprawia trochę groźne wrażenie - w realu jest bardzo miłą, wesołą suką. Ukierunkowaną na człowieka i aż się rwącą do współpracy. Sprawia bardzo dobre wrażenie i według nas świetnie rokuje. Preferowany dom ceniący sobie aktywność na świeżym powietrzu - z własnym psem, oczywiście.

Sterylizacja/Kastracja: Nie

Inne:
W sprawie adopcji prosimy kontaktować się z wolontariuszami :) info poniżej :)

Kontakt: psyzradys@gmail.com (e-mail DO WOLONTARIUSZY),
TEL. DO SCHRONISKA (w godz. 10-16): 513-83-55-80 ; 506-99-23-13

Przed przyjazdem do schroniska prosimy zadzwonić i upewnić się, czy konkretny pies nadal tam przebywa (podając imię, kojec i numer).
Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją psiaka z naszego schroniska, a mieszkasz w wojewódzwie pomorskim, podlaskim, mazowieckim lub kujawsko - pomorskim i nie masz możliwości po niego przyjechać, proszę zadzwoń do wolontariuszy, ponieważ istnieje możliwość transportu.
Bowiem, jeśli chodzi o pomoc w transporcie - najlepiej dzwonić do schroniska i dogadywać się osobiście, ponieważ transport jest możliwy za zwrotem kosztów. Tak zaproponowało kierownictwo.
Od czasu do czasu (w miarę regularnie) organizowany jest transport do Warszawy, ale może odpłatnie można też zorganizować do innych miast - trzeba rozmawiać.


Więcej zdjęć: