owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 44653 osób.
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Blues (piesek)


hera (suczka)


Bary (piesek)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Szuka Domu! - Remiza, suka, 1 rok, Radysy (warmińsko-mazurskie) wstecz

Remiza (ID: 2590) - Szuka Domu!

Data dodania ogłoszenia: 12:45, 08.12.2014
Ogłoszenie dodane przez: Ayam1980Remiza


Wygląd: Mieszaniec Długowłosego Owczarka Niemieckiego
ID: 2590
Imię: Remiza
Płeć: suczka
Wiek: 1 rok
Miasto: Radysy
Województwo: warmińsko-mazurskie

Status: Szuka Domu! Przebywa w Schronisku.


Wątek na:
Dogomania.plKontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Iza
Tel. 506-99-23-13
e-mail: psyzradys@gmail.comCharakter:
REMIZA - owczareczka o pięknym, jesiennym umaszczeniu. Taka, do której świat należy, nawet tu. A jak już opuści schronisko, jak znajdzie swojego człowieka - to już w ogóle będzie najszczęśliwsza na świecie. Młodziutka, bardzo energiczna, by nie rzec szalona (ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Ogromnie ukierunkowana na człowieka. Remiza jest psem o wielkich chęciach do pracy i ogromnym potencjale, które są tak charakterystyczne dla owczarków i które grzech byłoby zmarnować. Mile widziany dom z ludźmi, którzy z takimi psami lubią i chcą pracować, którzy lubują się w długich spacerach i psich sportach, i którzy będą szczęśliwi, mając u boku psa gotowego na każde skinienie. Uwaga: Remiza raczej nie spełni się jako pies stróżujący w gospodarstwie - dobrze radzi sobie z pokonywaniem ogrodzeń.

Sterylizacja/Kastracja: Nie

Inne:
KOJEC: XV - 2
NR: 3097

W sprawie adopcji prosimy kontaktować się z wolontariuszami :) info poniżej :)

Kontakt: psyzradys@gmail.com (e-mail DO WOLONTARIUSZY),
TEL. DO SCHRONISKA (w godz. 10-16): 513-83-55-80 ; 506-99-23-13

Przed przyjazdem do schroniska prosimy zadzwonić i upewnić się, czy konkretny pies nadal tam przebywa (podając imię, kojec i numer).
Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją psiaka z naszego schroniska, a mieszkasz w wojewódzwie pomorskim, podlaskim, mazowieckim lub kujawsko - pomorskim i nie masz możliwości po niego przyjechać, proszę zadzwoń do wolontariuszy, ponieważ istnieje możliwość transportu.
Bowiem, jeśli chodzi o pomoc w transporcie - najlepiej dzwonić do schroniska i dogadywać się osobiście, ponieważ transport jest możliwy za zwrotem kosztów. Tak zaproponowało kierownictwo.
Od czasu do czasu (w miarę regularnie) organizowany jest transport do Warszawy, ale może odpłatnie można też zorganizować do innych miast - trzeba rozmawiać. :)


Więcej zdjęć: