owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 2793 osób.
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

hera (suczka)


Bary (piesek)


Blues (piesek)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Za Tęczowym Mostem (*) - Sonia, suka, 8 lat, Warszawa (mazowieckie) wstecz

Sonia (ID: 2601) - Za Tęczowym Mostem (*)

Data dodania ogłoszenia: 11:50, 27.12.2014 | Aktualizacja: 19:34, 06.08.2016
Ogłoszenie dodane przez: SylwiaSonia


Wygląd: Mieszaniec Owczarka Niemieckiego
ID: 2601
Imię: Sonia
Płeć: suczka
Wiek: 8 lat
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
Sonia wiedziała czym jest dom, co znaczy mieć opiekuna... jednak do czasu.
Zimą 2010 roku trafiła do naszego schroniska po wielu latach życia u boku człowieka. Powód? Do jej domu trafiła nowa młodsza suczka, której Sonia nie zaakceptowała. Opiekun postanowił w związku z ich konfliktem pozbyć się Soni, wiernej towarzyszki przez wiele, wiele lat. Smutne to jednak prawdziwe...

Sonia jako 7-letnia suczka zamieszkała przy Strużańskiej 15 i odtąd schronisko stało się jej domem.
Mimo traumatycznego przeżycia Sonia jest mega pogodnym psiakiem. Mimo ogromnej ilości zwierząt nie ma nikogo kto by nie kojarzył Soni nazwanej przez nas pieszczotliwie Muszką.

Sonia vel. Mucha uwielbia, kocha wręcz kontakt z człowiekiem. Każdego wita merdającym ogonem i mnóstwem pozytywnej energii. Wygląda jakby cały czas się śmiała i leczy tym swoim optymizmem wszystkie ludzkie smutki.
Jest ciekawską damą, lubiącą zajrzeć we wszystkie kąty, bez obaw podchodzi do nowych rzeczy, sytuacji...aż czasami trudno nam uwierzyć, że tyle przeszła i jej domem jest schronisko..tak bardzo wesołym jest psiakiem.

W stosunku do innych psiaków, jak to dzieczyna - ma swoje sympatie i antypatie. Pełna miska może stać się przyczyną konfliktu - ale to przecież psia natura.

Spacery - Sonia tylko na nie czeka. Jest bardzo grzeczna.
Nawet gdy cały tydzień nie wychodzi z bosku pięknie chodzi na smyczy. Pilnuje się bardzo. Nawet spuszczona ze smyczy wraca - co dla schroniskowych psiaków przecież nie jest regułą.

Sonia czeka na kochający domek. Świetnie sprawdzi się w domku z ogródkiem. Nowym opiekunom przyniesie wiele radości i miłości.

Bardzo chcemy znaleźć dla niej domek, aby uniknęła starość w schronisku!!! Chcemy aby jeszcze zaznała miłości od nowego opiekuna i gdy przyjdzie już do niej starość była bezpieczna i otoczona troskliwą opieką...

Nie wszystkim psiakom udaje się zdążyć z pomocą, dlatego gorąco prosimy. Udostępniajce, dołączajcie do wydarzenia Soni, i przede wszystkim prosimy tę jedną jedyną osobę o pokochanie Soni tak jak my i podarowanie jej domku. Czy to będziesz Ty??? Mamy taką nadzieję ♥ ♥ ♥

Kontakt

Ania 508 261 175
Ada 604 446 770


Inne:
Sonia


Więcej zdjęć: