owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 29529 osób.
Osób on-line:
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Bary (piesek)


Blues (piesek)


Filipek (piesek)


hera (suczka)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Szuka Domu! - LARS, pies, 7 lat, KONIN (wielkopolskie) wstecz

LARS (ID: 264) - Szuka Domu!

Data dodania ogłoszenia: 17:59, 22.11.2009 | Aktualizacja: 15:52, 10.04.2011
Ogłoszenie dodane przez: karolcia_92LARS


Wygląd: Mieszaniec Owczarka Niemieckiego
ID: 264
Imię: LARS
Płeć: piesek
Wiek: 7 lat
Miasto: KONIN
Województwo: wielkopolskie

Status: Szuka Domu! Przebywa w Schronisku.


Wątek na:
Dogomania.plKontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie
Tel. 063 243 80 38
e-mail: karolinka_schron@op.pl

Adres schroniska:
Konin, ul.Gajowa 7a

Charakter:
Lars – 8 –letni pies w typie Owczarka Niemieckiego trafił do konińskiego Schroniska 29 grudnia 2005r. Od 6 lat ogląda człowieka zza krat, nie wie co to dom, własne posłanie, nie wie co to człowieka kochanie.
Trafił do schroniska bez „stópki” u jednej z tylnych łap, wygląda na to, że spotkało go coś bardzo przykrego – ktoś musiał go bardzo mocno skrzywdzić. Brak jej absolutnie w niczym mu nie przeszkadza. Na co dzień jest spokojnym, fajnym psem, lecz dość trudnym. Lars lubi być głaskany, czasem nawet sam podtyka łepek, jednak kontakt fizyczny z Larsem jest ograniczony – nie lubi dotykania pod brzuchem, podnoszenia oraz jakiś gwałtowniejszych ruchów. W pierwszym kontakcie radosny, spokojny, można go swobodnie pogłaskać po pyszczku – jednak to wszystko na co sobie pozwala. Nie lubi czułości, całusów, miziania, nie jest zbyt wylewny i towarzyski. Może ktoś skrzywdził go na tyle, że nie potrafi bezgranicznie zaufać. Ale nie ma nic nie możliwego – miłość, zainteresowanie, ciepło, troska jaką możesz dać Larsowi może naprawdę sporo zmienić zarówno w życiu Larsa jak i Twoim. Wiemy również, że Lars nie przepada za innymi zwierzętami. Pies dominant.
Pokochaj i pozwól zaufać!

Sterylizacja/Kastracja: Nie


Więcej zdjęć: