owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 5162 osób.
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

hera (suczka)


Blues (piesek)


Bary (piesek)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Szuka Domu! - Doris, suka, 7 lat, Katowice (śląskie) wstecz

Doris (ID: 2666) - Szuka Domu!

Data dodania ogłoszenia: 23:21, 31.01.2015
Ogłoszenie dodane przez: Patrycja*Doris


Wygląd: Owczarek Niemiecki
ID: 2666
Imię: Doris
Płeć: suczka
Wiek: 7 lat
Miasto: Katowice
Województwo: śląskie

Status: Szuka Domu! Przebywa w Schronisku.


Wątek na:
Dogomania.plKontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Patrycja
Tel. 507860282
e-mail: patrycja.jakubas@wp.pl

Adres schroniska:
Katowice

Charakter:
Doris (427/14) to 7-letnia, dość duża sunia (55 cm w kłębie) w typie owczarka niemieckiego. Zanim trafiła do schroniska już była bezdomna. Jej właścicielem był człowiek bez dachu nad głową, z którym błąkała się po okolicach Katowic. Po kilku interwencjach straży miejskiej, sunia w końcu musiała trafić do schroniska. Była bardzo wychudzona, a ciągle traciła na wadze. Sierść miała w bardzo złym stanie. Zrobiono jej badania, które wykazały małopłytkowość krwi, spowodowaną chorą wątrobą. Sunia od razu przeszła na specjalną karmę. Z czasem wyniki się poprawiły. Jednak nadal pozostaje problem z wątrobą. W schronisku trudno całkowicie wyleczyć tę dolegliwość. Domowe warunki pozwoliłyby na szybką regenerację wątroby i powrót suni do zdrowia. Dlatego Doris pilnie potrzebuje domu tymczasowego, a najlepiej stałego. Fundacja Przystanek Schronisko pokryje koszty utrzymania i leczenia suni w domu tymczasowym.

A jaka jest sama Doris? To bardzo sympatyczna i przyjacielska sunia. Kontakt z człowiekiem jest dla niej bardzo ważny. Stosunek do innych psów ma różny. Część toleruje, jednak na większość reaguje agresją. Jeśli poświęci się więcej czasu, można przekonać ją do psiego towarzysza. Lubi zabawy piłką i często przychodzi po pieszczoty. Jest sunią bardzo pojętną, już w schronisku nauczyła się takich komend jak siad, łapa, obrót czy do mnie. Na smyczy chodzi ładnie, choć zdarza jej się pociągnąć. Rewelacyjnie reaguje na swoje imię. Ma gęstą sierść, która będzie wymagała regularnego szczotkowania. Z pewnością sunia przyniesie swojemu przyszłemu opiekunowi wiele radości. Warunkiem adopcji jest wizyta przed- i poadopcyjna.

Sterylizacja/Kastracja: Tak

Inne:
Brak


Więcej zdjęć: