owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 4958 osób.
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

hera (suczka)


Bary (piesek)


Blues (piesek)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Szuka Domu! - Dina, suka, 4 lata, Oborniki Wielkopolskie (k. Poznania) (wielkopolskie) wstecz

Dina (ID: 2670) - Szuka Domu!

Data dodania ogłoszenia: 12:15, 03.02.2015
Ogłoszenie dodane przez: ladakh86Dina


Wygląd: Owczarek Niemiecki
ID: 2670
Imię: Dina
Płeć: suczka
Wiek: 4 lata
Miasto: Oborniki Wielkopolskie (k. Poznania)
Województwo: wielkopolskie

Status: Szuka Domu! przebywa w Domu Tymczasowym.
Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Ewa
Tel. 790515512
e-mail: agrene@poczta.onet.plCharakter:
Dina to około czteroletnia, piękna suka w typie owczarka niemieckiego. Pełna temperamentu, spostrzegawcza, radosna i bardzo inteligentna. Na spacerze z początku podekscytowana i hałaśliwa. Szybko jednak koncentruje się na człowieku i domaga propozycji, co do wspólnie spędzonego czasu. Dina najbardziej ceni aktywności z wykorzystanie smakołyków i zabawek. Chętnie przeciąga się z człowiekiem plecioną zabawką i aportuje rzucony przedmiot, wspaniały towarzysz joggingu. Dina uczy się szybko, łatwo i z entuzjazmem!

W stosunku do obcych utrzymuje dystans. Najprawdopodobniej poprzedni właściciel spędzał z nią bardzo mało czasu i nie zadbał o odpowiednią socjalizację, co przełożyło się na jej brak pewności siebie.
Dla „swoich” jest w 100% łagodna i oddana, wobec obcych ma dość duże zapędy obronne. Należy liczyć się z tym, że nikogo obcego nie wpuści na posesję, na czas wizyt gości powinna być chowana. Suczka nie powinna mieszkać z dziećmi.

Sterylizacja/Kastracja: Tak

Inne:
Suczka przebywa w domu tymczasowym


Więcej zdjęć: