owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 2847 osób.
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

hera (suczka)


Blues (piesek)


Bary (piesek)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Za Tęczowym Mostem (*) - Sonia, suka, 10 lat, Warszawa (mazowieckie) wstecz

Sonia (ID: 2727) - Za Tęczowym Mostem (*)

Data dodania ogłoszenia: 19:59, 14.03.2015 | Aktualizacja: 19:33, 06.08.2016
Ogłoszenie dodane przez: SylwiaSonia


Wygląd: Owczarek Niemiecki
ID: 2727
Imię: Sonia
Płeć: suczka
Wiek: 10 lat
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
Sonia / Mucha
Zima 2010/2011 była pewnie najgorszą śnieżną porą roku w jej życiu. Ludzie, z którymi mieszkała przez kilka lat (może całe życie) oddali ją do schroniska z powodu złych relacji między Muchą i młodszą od niej suczką również należącą do nich.
Mucha to ponoć 8-letnia suczka. Jest pewna siebie i lubi dyktować warunki w boksie. Z ludźmi ma świetny kontakt. Elegancko chodzi na smyczy, jest posłuszna. Lubi się bawić i przytulać. Ma mnóstwo energii. W 2012 roku Mucha dołączyła do mieszkańców tzw. "dziupli". Bardzo się cieszy ze spacerów. Jeśli spacer trwa ODPOWIEDNIO długo zaczyna wykonywać na nim z radości pionowe skoki w górę :-) Ale skoki nie są żadną przeszkodą dla prowadzącego bo Sonia to naprawdę mądry pies.

płeć: pies
ur. ok. 2006 r.
wielkość: duża, w typie owczarka niemieckiego
sterylizacja: tak

A oto filmik z naszą cudną Muchą:
http://www.facebook.com/video/video.php?v=148918941833363¬if_t=video_tag

Chcemy znaleźć jej dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz sterylizacja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne.

Kontakt w sprawie adopcji:

Wolontariuszka Daria 608-388-650, Małgośka: 608-315-461Więcej zdjęć: