owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 8670 osób.
Osób on-line:
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

hera (suczka)


Bary (piesek)


Blues (piesek)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - w Nowym Domu - Arni, pies, 4 lata, Olsztyn (warmińsko-mazurskie) wstecz

Arni (ID: 2760) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 23:21, 16.04.2015 | Aktualizacja: 13:47, 09.07.2015
Ogłoszenie dodane przez: BejotkaArni


Wygląd: Mieszaniec Owczarka Niemieckiego
ID: 2760
Imię: Arni
Płeć: piesek
Wiek: 4 lata
Miasto: Olsztyn
Województwo: warmińsko-mazurskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Arni jest bezsprzecznie cudownym, dostojnym, eleganckim i przepięknym psem :) To niesłychanie przyjacielski mieszaniec owczarka niemieckiego, w młodym wieku - 4-5 lat.

Psiak jest bardzo przyjazny do ludzi, jednak obecnie cierpi strasznie z braku ich towarzystwa oraz z uwagi na fakt, że musi żyć w ciasnym, niewielkim, schroniskowym kojcu... Jest młody, energiczny, chciałby się ruszać, biegać. Obecnie pozostaje mu jedynie liczyć na spacer z wolontariuszami, lecz większość każdego dnia siedzi biedak w tej ciasnocie... :(

Ma jeden mały defekt - nie widzi na jedno oko. Zupełnie mu to jednak nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu - Arni zachowuje się i radzi sobie tak, jakby widział na oba.

Ja również mam psa, owczarka szkockiego (collie), który widzi tylko jednym okiem. Ma tę wadę od urodzenia - nie, jak Arni, który doznał najwidoczniej jakiegoś urazu w przeszłości. Mój pies jest w pełni sprawny, choć na jedno oko nigdy nie widział. Proszę mi wierzyć - radzi sobie doskonale, normalnie i nie sposób się zorientować, że ma taki defekt :) Podobnie jest z Arnim! :)

Arni to wspaniały pies dla wspaniałych ludzi, którzy pokochają go nie bacząc na to, że jest jednookim psem :) Na nich właśnie czeka Arni :) Pokocha ich obłędnie mocno :)

Dowieziemy tego cudnego owczarka do dobrego domu, choćby był na drugim końcu Polski. Jednak nie na łańcuch ani do kojca - Arni jest do kochania i rozpieszczania! :)Więcej zdjęć: