owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 5671 osób.
Osób on-line:
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

hera (suczka)


Blues (piesek)


Bary (piesek)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - w Nowym Domu - ASTRA, suka, 4 lata, Jędrzejów (małopolskie) wstecz

ASTRA (ID: 2779) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 12:29, 21.05.2015 | Aktualizacja: 20:13, 28.07.2015
Ogłoszenie dodane przez: eliza_skASTRA


Wygląd: Długowłosy Owczarek Niemiecki
ID: 2779
Imię: ASTRA
Płeć: suczka
Wiek: 4 lata
Miasto: Jędrzejów
Województwo: małopolskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Astra spadła z nieba ... jak większość psów w naszym województwie. Przybłąkała się nie wiadomo skąd, nikt jej nie zna, nikt nie widział ... zaskarbiła sobie względy gospodarzy jednej z posesji i tam czeka na nowego opiekuna. Patrząc na nią, aż niewiarygodnym jest, że ktoś mógł się pozbyć tak pięknego psa. Nikt jej nie szuka, żadnych ogłoszeń na mieście nie ma. Więc czy tak postępuje odpowiedzialny właściciel ?
Astra jest cudną suką w typie długowłosego owczarka niemieckiego. Ma ok. 4 lat, waży ok. 32 kg. Jest niewysoka, ale dość krępa w budowie. W stosunku do człowieka Astra jest przemiła i kontaktową psiną. Zakochała się w panu domu i chodzi za nim jak cień asystując przy wszelakich pracach porządkowych. Jest ufna i kontaktowa. Uwielbia pieszczoty i miziania. Wykazuje wiele szczenięcych zachowań, chwilami ma się wrażenie, że jest kilkumiesięcznym szczeniakiem. Biega jak zwariowana, tarza sie w trawie. Przeciąga i szarpie zabawkami z opiekunem. Biega sama szukając sobie zajęcia. Jednak przy całym swoim szaleństwie jest bardzo zrównoważoną i stabilną sunią. Jest bardzo grzeczna i posłuszna. Wystarczy słowo, żeby powróciła na miejsce czy znalazła się u stóp opiekuna. Potrafi grzecznie chodzić na smyczy. Nie stara się za wszelką cenę wpychać do domu. Nie nadaje sie do domu z kotami.

Astra przebywa w domu tymczasowym w Jędrzejowie.

U nas od: 20.05.2015
Odpchlenie: tak
Odrobaczenie: tak
Sterylizacja: wkrótce
Czip: wkrótce

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
tel. 501 341 021 (po godz. 15)
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl
www.obrona-zwierzat.pl
Więcej zdjęć: