owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 24384 osób.
Osób on-line:
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Bary (piesek)


Blues (piesek)


hera (suczka)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Szuka Domu! - Nieznane, suka, 9 lat, Nowy Targ (małopolskie) wstecz

Nieznane (ID: 2780) - Szuka Domu!

Data dodania ogłoszenia: 13:22, 21.05.2015 | Aktualizacja: 13:27, 21.05.2015
Ogłoszenie dodane przez: paula_yNieznane


Wygląd: Owczarek Niemiecki
ID: 2780
Imię: Nieznane
Płeć: suczka
Wiek: 9 lat
Miasto: Nowy Targ
Województwo: małopolskie

Status: Szuka Domu! Przebywa w Schronisku.
Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Bożena
Tel. 508095577
e-mail: bozenaku@op.plCharakter:
Sunia jest bardzo grzeczna, ułożona, karna, spokojna i kochana, podaje łapkę i robi siad. Stosunek do innych zwierząt nieznany.

Sterylizacja/Kastracja: Nie

Inne:
3 dni temu w okolicach Wadowic (w lesie) wyrzucono tą biedną suczkę z samochodu. Cały czas siedziała i czekała aż ktoś po nią wróci.. ale niestety.. Udało nam się zdobyć jej zaufanie i chwilowo była u nas na podwórku, ale nie mogliśmy jej zatrzymać. Suczka jest bardzo grzeczna, ufna i karna, podaje łapkę i robi siad. Sunia ma zapalenie uszu oraz guzki na brzuchu, była wygłodniała.
Aktualnie przebywa w schronisku w Nowym Targu, została zbadana przez weterynarza, który określił jej wiek na około 9 lat. Sunia jest w trakcie leczenia, jednak schronisko to nie jest miejsce dla niej, jest przeurocza i zasługuje na dom pełen miłości. Błagamy, pomóżcie nam w znalezieniu jej nowego domu...bo nie wiemy ile czasu jej jeszcze zostało.. ;(
dajmy jej szansę na spędzenie reszty życia wśród kochających ludzi, których jak widać nigdy obok siebie nie miała.. (zaniedbana, chora i wyrzucona w lesie!!)


Więcej zdjęć: