owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 29702 osób.
Osób on-line:
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Bary (piesek)


Blues (piesek)


hera (suczka)


Filipek (piesek)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - w Nowym Domu - Frykas, pies, 5 lat, Olsztyn (warmińsko-mazurskie) wstecz

Frykas (ID: 2823) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 18:38, 29.08.2015 | Aktualizacja: 16:44, 02.07.2016
Ogłoszenie dodane przez: BejotkaFrykas


Wygląd: Mieszaniec Owczarka Niemieckiego
ID: 2823
Imię: Frykas
Płeć: piesek
Wiek: 5 lat
Miasto: Olsztyn
Województwo: warmińsko-mazurskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Frykas to duży, zachwycający urodą, dość młody (ok. 5 lat) pies w typie owczarka niemieckiego. Odważny, energiczny, skory do zabawy - uwielbia ganiać za piłką, szaleje za nią i jest w stanie zrobić wszystko, by ją zdobyć :)

W stosunku do ludzi Frykasik jest nieco ostrożny, nie od razu jest w stanie zaufać. Jednak piłeczka, w relacjach z Frykasem, za każdym razem działa cuda: masz piłkę - Frykas jest Twój! :) Nie masz? No to ... przynieś! :)

Frykas nie jest zbyt koleżeński jeśli chodzi o psie towarzystwo, szczególnie w relacjach z samcami... Powinien być dlatego jedynym psem w domu.

Wielkiej urody Psiak czeka w schronisku na nowy dom - dowieziemy go w dobre miejsce na terenie całej Polski.Więcej zdjęć: