owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 30018 osób.
Osób on-line:
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Filipek (piesek)


Bary (piesek)


hera (suczka)


Blues (piesek)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - w Nowym Domu - Omen, pies, 5 lat, Olsztyn (warmińsko-mazurskie) wstecz

Omen (ID: 2824) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 23:32, 29.08.2015 | Aktualizacja: 23:29, 06.02.2016
Ogłoszenie dodane przez: BejotkaOmen


Wygląd: Mieszaniec Owczarka Niemieckiego
ID: 2824
Imię: Omen
Płeć: piesek
Wiek: 5 lat
Miasto: Olsztyn
Województwo: warmińsko-mazurskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Właściciel Omena, chcąc się pozbyć psa, przywiązał biedaka w kagańcu do ogrodzenia schroniska. Na pocieszenie zostawił mu worek karmy... Pies był poraniony oraz tak bardzo przerażony i zdezorientowany, że straszył zębami każdego, kto próbował się do niego zbliżyć.
Teraz zmienił się nie do poznania. Sam podchodzi do ludzi i szuka kontaktu z nimi. Nadal jest płochliwy, ale radzi sobie coraz lepiej. Omen potrzebuje doświadczonego i cierpliwego opiekuna - kogoś, kto potrafi pracować z psem, kto rozumie psie zachowanie. Nie powinien być adoptowany do domu z małymi dziećmi z racji jego wielkości i niepełnej jeszcze socjalizacji.

Omen to młody, około 5-6 letni, kruczoczarny, piękny, mieszaniec owczarka niemieckiego. Bardzo przystojny i bardzo, bardzo potrzebujący nowego właściciela - najlepiej takiego, który będzie psa tulił, ściskał, kochał, poświęci mu czas i będzie dla psa przyjacielem, zamiast go bić i porzucać kiedy się znudzi.

Omen z całą pewnością odpłaci za okazane serce wiernością i oddaniem. To naprawdę cudowny pies! :)Więcej zdjęć: