owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 62374 osób.
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Blues (piesek)


Bary (piesek)


hera (suczka)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Szuka Domu! - Xena, suka, 4 lata, Warszawa (mazowieckie) wstecz

Xena (ID: 2862) - Szuka Domu!

Data dodania ogłoszenia: 14:07, 06.10.2015 | Aktualizacja: 23:45, 27.12.2015
Ogłoszenie dodane przez: Na pomoc psiakomXena


Wygląd: Owczarek Niemiecki
ID: 2862
Imię: Xena
Płeć: suczka
Wiek: 4 lata
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Status: Szuka Domu! przebywa w Domu Tymczasowym.
Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Ania
Tel. 508 261 175
e-mail: napomocpsiakom@gmail.comCharakter:
Xena to kilkuletnia przepiękna sunia owczarek niemiecki. Bardzo pięknej budowy i postawy. Waży ok 40 kg. Energiczna, lubiąca ruch aktywna sunia. Zna podstawowe komendy. Bardzo szybko się uczy. Uwielbia być obok człowieka, szybko łapie kontakt z opiekunem. Bardzo towarzyska w stosunku do dorosłych i dzieci. W stosunku do zwierząt jest w stanie zaakceptować dużego psiaka. Ze względu na jej siłę, aktywność nie polecana do domku gdzie są inne małe zwierzęta.
Xena zachowuje czystość w domu. Pozostawiona na cały dzień nic nie niszczy, zachowuje spokój. Może spokojnie odnaleźć się w mieszkaniu w bloku, jeśli opiekun będzie osobą aktywną, mogącą zapewnić Xenie odpowiednią dawkę ruchu. Ze względu na jej żywiołowość uważamy jednak, że najodpowiedniejszy będzie domek z ogródkiem dla suni, gdzie mogłaby spożytkować swoją energię na dworze pod nieobecność opiekuna.
Wspaniale zachowuje się w samochodzie i jest bardzo ułożonym psiakiem, który ze względu na poziom energii potrzebuje opiekuna który będzie kontynuowała naukę suni.
Sunia jest przebadana z przeprowadzoną pełną profilaktyką.
Sunia szuka domku odpowiedzialnego. Nie zostanie wydana do kojca, ani na łańcuch. Szukamy opiekunów, którzy będę traktować ją jak członka rodziny. Zadbają o ewentualne leczenie, regularną profilaktykę antykleszczową.
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety adopcyjnej, podpisanie umowy adopcyjnej i ewentualne spotkanie poadopcyjne z nowymi opiekunami.Sterylizacja/Kastracja: Nie, ale jest warunkiem adopcji.

Inne:
Suczka waży 40 kg, jest silna. Ładnie chodzi na smyczy i grzecznie się zachowuje w samochodzie.
Sunia przeszła podstawowe badania. Jest w trakcie profilaktyki i będzie poddana sterylizacji.
Adopcja możliwa po podpisaniu umowy adopcyjnej


Więcej zdjęć: