owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 5748 osób.
Osób on-line:
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Bary (piesek)


Blues (piesek)


hera (suczka)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - w Nowym Domu - Niunia, suka, 2 lata, Kętrzyn (warmińsko-mazurskie) wstecz

Niunia (ID: 2905) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 13:04, 18.11.2015 | Aktualizacja: 17:08, 18.12.2015
Ogłoszenie dodane przez: BejotkaNiunia


Wygląd: Mieszaniec Owczarka Niemieckiego
ID: 2905
Imię: Niunia
Płeć: suczka
Wiek: 2 lata
Miasto: Kętrzyn
Województwo: warmińsko-mazurskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Młodziutka suczka z lekkimi brakami w wychowaniu, jednak bardzo szybko się uczy i chętnie współpracuje z opiekunem. Na ile to w schronisku możliwe próbujemy wprowadzać w jej życie pewne zasady. Ma tendencje do przeskakiwania ogrodzenia i wspinania się po siatkach. Z tego powodu może zamieszkać w bloku lub w domku z wysokim ogrodzeniem. Zresztą - kiedy przygarnie ją dobry, kochający człowiek to Niunia będzie wolała trzymać łepetynkę na jego kolanach niż dawać nogę :)

Suczka jest prześliczna, w typie owczarka niemieckiego. Proporcjonalnie, pięknie zbudowana porusza się z wielką gracją - można się na nią gapić godzinami :) Czuje się trochę niepewnie w nowych sytuacjach, obecność obcych, nieznanych jej ludzi trochę ją onieśmiela, jednak przemożna chęć tulenia się do człowieka przezwycięża szybko lęki :) Uwielbia być blisko - to taki wierny towarzysz. Wielką zaletą suczki jest duża karność i posłuszeństwo - słucha poleceń natychmiast i nie buntuje się, pilnuje się też puszczona luzem na spacerze, podąża krok w krok za opiekunem.

Cudowna Niuńka czeka na odpowiedzialnych, dobrych i kochających ludzi. Nie wydamy jej na łańcuch ani do kojca - Niunia jest stworzona na psa towarzyszącego człowiekowi, będzie wspaniałą przyjaciółką :)

Pomożemy w transporcie suczki do dobrego domu.Więcej zdjęć: