owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 1423 osób.
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

hera (suczka)


Blues (piesek)


Bary (piesek)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Szuka Domu! - Emi, suka, 7 lat, Legnica (dolnośląskie) wstecz

Emi (ID: 2957) - Szuka Domu!

Data dodania ogłoszenia: 23:45, 08.02.2016 | Aktualizacja: 23:47, 08.02.2016
Ogłoszenie dodane przez: ger-interpresEmi


Wygląd: Owczarek Niemiecki
ID: 2957
Imię: Emi
Płeć: suczka
Wiek: 7 lat
Miasto: Legnica
Województwo: dolnośląskie

Status: Szuka Domu! przebywa w Domu Tymczasowym.
Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Magdalena
Tel. 693 559 207
e-mail: ger-interpres@list.plCharakter:
EMI to bardzo sympatyczna, przytulaśna sunia rasy owczarek niemiecki krótkowłosy.

Jej życie do tej pory nie było usłane różami…

Emi przez ostatnie lata mieszkała samiusienka na wsi, na odludziu, była nieustannie na łańcuchu, jedzenie dostawała nieregularnie i to pewnie same resztki.. Czy lato czy zima, upał czy mróz, ona tam sama trwala na stanowisku i pilnowała starej stodoły, stojącej na uboczu…. Rzadko kiedy ktoś do niej zaglądał, nikt nie przytulał, nie głaskał, nie kochał…

Emisia jest już bezpieczna i szcześliwa w domu tymczasowym i mimo tylu lat na łańcuchu pięknie i równo chodzi na smyczy, bez problemu wsiada do samochodu i lubi w nim jeździć.

Sunia jest bardzo towarzyska i wdzięczna, lubi dzieci, interesuje się zwierzakami, gania koty ale poza tym nie robi problemów:)
Jak tylko zobaczy swoja tymczasową opiekunkę to skacze jak na sprężynach z radości:)

Eminia ma już swoja książeczkę, jest odrobaczona, odpchlona oraz zaszczepiona szczepionką skojarzoną przeciwko podstawowym psim chorobom a także przeciwko wściekliźnie. Jest dobrze odżywiona i w świetnej kondycji! Biega za piłeczką i ma swoja maskotkę, którą jak dostała, od razu zaniosła na swoje posłanie:)

JEŻELI SZUKASZ WIERNEGO PRZYJACIELA, KTÓRY PO STOKROĆ ODWDZIECZY SIĘ ZA TWOJĄ MIŁOŚC TO EMI JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!Więcej zdjęć: