owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 69286 osób.
Osób on-line:
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Blues (piesek)


hera (suczka)


Bary (piesek)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Szuka Domu! - Mundi, pies, 5 lat, Poznań (wielkopolskie) wstecz

Mundi (ID: 3048) - Szuka Domu!

Data dodania ogłoszenia: 14:13, 04.10.2016
Ogłoszenie dodane przez: Paulina JuszczakMundi


Wygląd: Mieszaniec Owczarka Niemieckiego
ID: 3048
Imię: Mundi
Płeć: piesek
Wiek: 5 lat
Miasto: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Status: Szuka Domu! przebywa w Domu Tymczasowym.
Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Paulina Juszczak
Tel. 501 173 726
e-mail: paulina@glosemzwierzat.plCharakter:
Mundi jest kilkuletnim psem w typie owczarka niemieckiego. Mundi jest bardzo miły dla ludzi i bardzo spokojny w kontakcie z innymi psami. Grzecznie chodzi na smyczy, reaguje na przywołanie, dotychczas jawi się jako psi ideał. Obecnie mieszka w domu tymczasowym, w którym zachowuje się bez zarzutu! Mundi zachowuje czystość, nie niszczy, grzecznie zostaje sam, ładnie jeździ samochodem, jest grzeczny podczas czesania. Szukamy dla Mundiego domu w spokojnej okolicy, z łatwym dostępem do terenów zielonych, gdzie będzie mógł chodzić na wartościowe spacery, pozwalające mu zaspokoić naturalne potrzeby. Mundi nie przejawia żadnych dolegliwości zdrowotnych, został odrobaczony, zabezpieczony przeciwko pasożytom zewnętrznym, posiada aktualne szczepienie oraz został wykastrowany.

Zobacz więcej zdjęć i filmiki z udziałem Mundiego:
https://goo.gl/photos/VrSABe2n8p9WN2hM6

Mundi znajduje się pod opieką fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo wyboru opiekuna. Mundi nie zostanie wydany do kojca ani na łańcuch.

Sterylizacja/Kastracja: Tak


Więcej zdjęć: