owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 176 osób.
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Blues (piesek)


hera (suczka)


Bary (piesek)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Za Tęczowym Mostem (*) - Barry, pies, 8 lat, Warszawa (mazowieckie) wstecz

Barry (ID: 572) - Za Tęczowym Mostem (*)

Data dodania ogłoszenia: 15:16, 08.09.2010 | Aktualizacja: 17:43, 04.08.2011
Ogłoszenie dodane przez: BeataBarry


Wygląd: Owczarek Niemiecki
ID: 572
Imię: Barry
Płeć: piesek
Wiek: 8 lat
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Status: Za Tęczowym Mostem (*)


Wątek na:
Dogomania.pl
Charakter:
Barry jest starszym, spokojnym psem o wspaniałym ,zrównoważonym charakterze.

Inne:
Barry ma ok. 8 lat z czego prawie 3 lata spędził w schronisku - to cała wieczność dla młodego, zdrowego psa pozbawionego spacerów, kontaktu z człowiekiem, zamkniętego w niewielkiej klatce - potworna wegetacja odbierająca sens życia i nadzieję… Barry powoli poddawał się, coraz bardziej zrezygnowany, smutny, cierpiący, nie wychodził z budy. Dzięki wielkim sercom wolontariuszek Barry został wyciągnięty ze schroniska i przebywa obecnie w hoteliku dla psów - czeka na swoich nowych opiekunów i prawdziwy dom, który zapewni mu miłość i schronienie do końca jego dni.

Barry jest aktywnym psem, może dać jeszcze wiele radości swoim opiekunom. Pies jest łagodny, nie wchodzi w konflikty z innymi psami. Odzyskał radość życia - ogromnie cieszy się ze spacerów, korzysta z radością ze swobody w ogrodzie, w którym chodzi, chodzi, chodzi...jakby chciał nadrobić stracone lata w małym boksie. W domu Barry zachowuje czystość, nie niszczy.

Ważne, żeby miał domek bez dużej ilości schodów (winda) - należy się liczyć, że z biegiem czasu mogą pogłębić sie dolegliwości naturalne dla tej rasy a sprawiające trudności w poruszaniu się. Teraz kręgosłup i stawy są w niezłym stanie, w tylnich łapach są niewielkie zaniki mięśniowe . Barry cały czas otrzymuje lekarsstwa, które poprawiają stan jego łapek, jak również jeżdzi teraz na serię zabiegów akupunktury, która też przyczynia się do poprawy jego zdrowia.
Więcej zdjęć: