owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 1252 osób.
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Bary (piesek)


Blues (piesek)


hera (suczka)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Za Tęczowym Mostem (*) - Amet (Ametyst), pies, 8 lat, Warszawa (mazowieckie) wstecz

Amet (Ametyst) (ID: 581) - Za Tęczowym Mostem (*)

Data dodania ogłoszenia: 11:27, 17.09.2010 | Aktualizacja: 10:50, 08.12.2010
Ogłoszenie dodane przez: ApsaAmet (Ametyst)


Wygląd: Owczarek Niemiecki
ID: 581
Imię: Amet (Ametyst)
Płeć: piesek
Wiek: 8 lat
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Status: Za Tęczowym Mostem (*)


Wątek na:
Dogomania.pl
Charakter:
Ametyst, w skrócie Amet, jest pięknym i wspaniałym owczarkiem niemieckim, który trafił do schronisku po wypadku, ze złamaniem w nadgarstku. Łapa niestety nie zrosła się poprawnie, pies czasem się na niej opiera, jednak jeśli chce iść szybciej, to porusza się na trzech łapach. Obecnie to kalectwo zbytnio mu nie przeszkadza, potrafi szybko biegać, jeśli ma taką możliwość. Nie należy tylko forsować go dłuższymi spacerami - idealny byłby dla niego dom z ogrodem, w którym mógłby sam sobie dawkować ruch.

Amet ma wspaniały charakter. Jest bardzo posłuszny, chętnie podporządkowuje się osobie, która się nim w danej chwili zajmuje. Gdy już znajdzie swojego człowieka, odda mu się całym swym psim sercem.Więcej zdjęć: