owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 29755 osób.
Osób on-line:
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Bary (piesek)


Blues (piesek)


Filipek (piesek)


hera (suczka)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Szuka Domu! - Kama, suka, 11 miesięcy, Wrocław (dolnośląskie) wstecz

Kama (ID: 625) - Szuka Domu!

Data dodania ogłoszenia: 10:01, 21.10.2010
Ogłoszenie dodane przez: naci6Kama


Wygląd: Mieszaniec Owczarka Niemieckiego
ID: 625
Imię: Kama
Płeć: suczka
Wiek: 11 miesięcy
Miasto: Wrocław
Województwo: dolnośląskie

Status: Szuka Domu!


Wątek na:
Dogomania.plKontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Agnieszka Mroczkowska
Tel. 662123286
e-mail: naci6@o2.plCharakter:
Miesiąc temu w okolicach Obornik Śląskich znajomy znalazł przywiązaną na sznurku do drzewa ok 10 miesięczną suczkę w typie owczarka niemieckiego. Suczka znalazła u nas dom tymczasowy ale pilnie szuka domu. Sprawa jest bardzo pilna. Suczka jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Jest bardzo pogodna i wesoła zachowuje się jeszcze jak duży szczeniak. Uwielbia być głaskana, chętnie kładzie się na plecach by głaskać jej brzuszek Szczeka na obcych którzy pojawiają się za ogrodzeniem ale jak ktoś do nas przychodzi to łasi się do wszystkich. Bez problemu dogaduje się z moimi dwoma psami i kotami. Uwielbia moja 4-letnia córeczkę. Kama bo tak ją nazwaliśmy jest naprawdę uroczym psiakiem, umie chodzić na smyczy, chętnie jeździ samochodem, nie brudzi w domu.

Sterylizacja/Kastracja: Tak

Inne:
Jest wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona. Sprawa jest bardzo pilna bo za 3 tygodnie wyjeżdżamy i nie będzie miał kto się zaopiekować sunią. Błagam o pomoc ona jest taka kochana.


Więcej zdjęć: