owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 3829 osób.
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

hera (suczka)


Blues (piesek)


Bary (piesek)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Za Tęczowym Mostem (*) - Anioł, pies, 14 lat, Milanówek k/Warszawy (mazowieckie) wstecz

Anioł (ID: 649) - Za Tęczowym Mostem (*)

Data dodania ogłoszenia: 03:06, 24.11.2010 | Aktualizacja: 15:17, 12.12.2010
Ogłoszenie dodane przez: Szalony KotAnioł


Wygląd: Mieszaniec Owczarka Niemieckiego
ID: 649
Imię: Anioł
Płeć: piesek
Wiek: 14 lat
Miasto: Milanówek k/Warszawy
Województwo: mazowieckie

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
Jest zrównoważony i zdyscyplinowany, a przy tym towarzyski i bardzo żwawy. Ma pogodną naturę, zaczepia do zabawy i przytulania, a spacery z wolontariuszami po lesie sprawiają mu dużą przyjemność. Lubi też towarzystwo innych psów. Anioł szuka człowieka, który nigdy go nie porzuci. Anioł szuka domu, w którym ciepło i miłość otoczą psa-weterana. Swojego miejsca na ziemi, gdzie będzie kochany mimo statecznego wieku i gdzie czyjeś czułe ręce przytulą go do siebie i nie odrzucą, tak jak kiedyś Anioł tego doświadczył.
Tylko czy Anioł zdąży doczekać tej chwili i czy nie będzie musiał powoli odchodzić w schronisku ze starości? Wierzymy, że jego historia może mieć swoje szczęśliwe zakończenie.


Inne:
Anioł to po prostu anioł. Średniej wielkości owczarkowaty pies. Prawdopodobnie na jesień swego życia został porzucony przez człowieka, dla którego przez długie lata był towarzyszem na dobre i złe, ale na starość pewnie zastąpiono go młodszym psem i wylądował na ulicy... Pozostał sam, nikomu niepotrzebny, opuszczony i zdziwiony losem, który go spotkał. W schronisku opiekują się nim wolontariusze i pocieszają, kiedy bywa mu smutno.


Więcej zdjęć: