owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 8886 osób.
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Bary (piesek)


Blues (piesek)


hera (suczka)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - w Nowym Domu - Nero , pies, 3 lata, Gaj (wielkopolskie) wstecz

Nero (ID: 767) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 10:32, 03.02.2011 | Aktualizacja: 19:18, 27.10.2011
Ogłoszenie dodane przez: paula88Nero


Wygląd: Mieszaniec Owczarka Niemieckiego
ID: 767
Imię: Nero
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata
Miasto: Gaj
Województwo: wielkopolskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Przywieziony z kościana bardzo wystraszony. Zastygał w bezruchu. Obawiał się psów nawet małych. Ciężko było go zaprowadzić do kojca. Bardzo wychudzony. Aktualnie w kojcu czuje się bezpiecznie. Biega. Merda ogonem. Podchodzi do siatki i nastawia szyję i boczek do pieszczot. Wypełniły mu się "boczki" . Potrafi pięknie wykonać siad. Największe zaskoczenie na spacerze. Idzie na luźnej smyczy przy prawym kolanie cały spacer. Ktoś musiał poświęcić dużo czasu na jego "ułożenie". Postaramy się "odkryć" co jeszcze potrafi i przekonać po tym co przeszedł że może mieszkać w cudownym domu. Nero wrócił z adopcji. Przeskakuje przez wysokie ogrodzenie i zwiedza okolicę. Konieczny stały nadzór i spacery na smyczy.
W Domu wyskakiwał przez płot. Szczególnie jak widział " ulubionego" jamnika a czasem na spacer.
Po interwencjach sąsiadów państwo odwieźli go do schronu.
Zestresowany. W kojcu zachowania " kenelowe". Spadek wagi ciała. Szarpanie się na smyczy na widok innych psów. Próby ataku na zwierzaki.
Człowiekowi podporządkowany,uległy, nawet zastraszony.
Teraz przytył. W miarę regularnie chodzi na spacery. Puszczony luzem przybiega natychmiast. Troszkę korcą go pobratymcy w oddali.:evil_lol: Znacznie lepiej reaguje na inne psy gdy jest w towarzystwie opiekuna.
Szuka właściciela który spokojem i zdecydowaniem zapewni mu poczucie bezpieczeństwa i uwolni Go od obowiązku pilnowania siebie,stada i terenu.Więcej zdjęć: