owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 4982 osób.
Osób on-line:
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Bary (piesek)


hera (suczka)


Blues (piesek)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Karta Użytkownika

Karta Użytkownika - Eurytydadrrgtp

Użytkownik: Eurytydadrrgtp
Miasto: Wysokie Mazowieckie
Województwo: świętokrzyskie

Kontakt z użytkownikiem:
Wiktoria
e-mail: online@ancora-brand.eu
www: https://www.unique-wellness.pl/


Kilka słów o sobie:
Unique Wellness - Nasz Polski świat mody słynie z tego że odrzucany jest na drugi plan za sprawą zagranicznych nowości. Bardzo często mówi się że polska moda w porównaniu do innych regionów jest daleko w tyle, jednak gdyby przyjrzeć się temu dokładniej polscy projektanci są w stanie pokazać klientom naprawdę ciekawe koncepcje!
Od najbardziej porządanych fasonów po wysokiej jakości tkaniny. Gdzie i dlaczego pojawił się bariera kupujących? Brak potrzebych predyspozycji projektantów czy szukający są za bardzo wymagający w swojej selekcji?

Otóż nie! Chodzi o to że Polski rynek rozwijał się w o wiele krótszym czasie niż marki międzynarodowe dostając tym samym nieporównywalnie mniej czasu na podbicie rynku. Konsumenci zauważając że sąsiednie państwa oraz zagraniczne marki są na drodze do sukcesu zaufali zagranicznym projektatom odmawiając sobie zaszczytu korzystania z polskich, polskiego pochodzenia gadreroby. Wygląda absurdalnie aczkolwiek niestety to prawda.
Okazuje się że wymarzonego płaszcza, czy też innych ubrań klienci nie muszą wyszukiwać u naszych sąsiadów ale wystarczy jedynie zbadać regionalny asortyment.

Reasumując postarajmy się zaakceptować i pokochać to co Polskie! Odsuńmy na bok uprzedzenia i dajmy szansę miejscowym handlowcom i innym ludziom obracającym się w tej branży.


Psy dodane przez użytkownika (Eurytydadrrgtp)