owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 8317 osób.
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

hera (suczka)


Blues (piesek)


Bary (piesek)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Karta Użytkownika

Karta Użytkownika - griseldaa39

Użytkownik: griseldaa39
Miasto: Sępopol
Województwo: wielkopolskie

Kontakt z użytkownikiem:
Calandra
e-mail: lomejtka@tlen.pl
www: https://lovemate.pl/18-radom


Kilka słów o sobie:

sowała, zaś on stanowił właściwie trudni, że zmienił danie w pośpiechu.

Uważał ją podstawowy, i lizanie jej cipki i chodząc z razu i wciąganie jej kutasa było ważnym wydarzeniem. Pieprzyła mnie, i ja był się jej cyckami i piłem koguta Jacka, i on przebywał się moimi cyckami. Posiadała takie ładne cycki, takie ciężkie plus delikatne, i ja tak lubiłem spośród nimi udawać.

Po jej dotarciu, ona zaś ja były po bokach naprzeciwko siebie w przeciwnym trendzie i piłem jej kutasa, oraz ona lizała moje cipki, a Jack interesowałem jej cipkę z końca i nadawał ją zaś zajmował się jej istotnymi cyckami. Picie jej członka i widzenie, gdy jego kogut wślizguje się i występuje spośród jej pięknej cipki na indywidualnym końcu nosa, naprawdę mnie podnieciło, i ja prawie utonęłem ją, kiedy przyszedłem.

Nie stanowię nic wbrew temu, że przyznaję, iż jej zazdrościłem. Mogła pieprzyć panny ewidentnie, z naszym kutasem, a również być dwa różne orgazmy, sam w naszym łechtaczku a jedyny w bezpośrednim kutasie. Jeżeli planuję pieprzyć dziewczynę, muszę założyć kurek winylu.

- w tym miejscu masz kompletny anons

Po jej wyjściu Jack prawie przeleciał mnie do zniszczenia i spędziliśmy następne dwa dni w polskim pokoju hotelowym, sprawdzając się nawzajem nosić. Myślę, że wygrałem.

Panny zwłaszcza to prowadzą, powiedział Ashley. Jedna osoba może mieć dwóch czy trzech facetów każdego dnia.

panna od towarzyskich ogloszen poklepała kutasa Davida i zachichotała. Wskazuje na ostatnie, że moja zła historia trafiła do ciebie, skarbie.

Więc na sto procent mi się udało, powiedział Ashley. Moja cipka istnieje taka mokra, sok płynie po moich udach.

Przypuszczam, że powiesz nam, iż to cię nie zmieniło, powiedział


Psy dodane przez użytkownika (griseldaa39)