owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: 23952 osób.
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

hera (suczka)


Bary (piesek)


Blues (piesek)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Karta Użytkownika

Karta Użytkownika - yaekpwbd

Użytkownik: yaekpwbd
Miasto: Legionowo
Województwo: pomorskie

Kontakt z użytkownikiem:
Lenona
e-mail: eegbio6@prvmail.waw.pl
www: http://eeg-biofeedback-milewska.pl


Kilka słów o sobie:
EEG Biofeedback to odkrywcza, działająca metoda terapeutyczna zwiększająca produktywność funkcjonowania naszego mózgu.
Terapia EEG Biofeedback jest procedurą klasycznej medycyny (istnieje w indeksie światowych metod lekarskich), wykorzystywana całościowo jako sposób nieinwazyjna, bez efektów ubocznych. Polega na przyuczeniu mózgu samokontroli pracy za pomocą zmiany fal mózgowych.
Technika biofeedback podtrzymuje się na cechowaniu czynności bioelektrycznej mózgu w czasie praktykowania prostych zleceń, co warunkuje trzeźwe oddziaływanie na pracę mózgu również przymusza do wspierania kolosalnego stopnia koncentracji. Jest to metoda stosowana przede wszystkim u dzieci. Zalety z używania tamtej metody odnoszą w podobny sposób osoby zdrowe, co znajduje odzwierciedlenie w użyciu tej metody np. w planach ćwiczebnych sportsmenów.
Osobie radzonej treningowi lekarz przyczepia do czaszki i uszu elektrody przyrządu zapisującego przebieg fal mózgowych. Na swoim ekranie zauważa je w postaci grafiku, podczas gdy na drugim ekranie badany patrzy emisję tych fal w postaci raczej osiągalnej wideogry. Oto np. zauważa samochód jadący za drugim samochodem. Musi skoncentrować własną uwagę na prowadzeniu nieniniejszego samochodu, to jest podtrzymaniu go na zdatnym torze i z dobraną prędkością, tak by odstęp pomiędzy pojazdami się minimalizował. Jeśli robi to dobrze, laptop wskazuje to tonem natomiast nagradza obszarami. Do mózgu rozbrzmiewa dana zwrotna o tym, które fale mózgowe górują w danym momencie. Mózg, wrażliwy na pochwały, nastawia się do tych porad dodatkowo kształci się perfekcyjnej pracy. Kilka lub paręnaście treningów zezwala ułowić wzrokiem spełnione skutki, polepszyć myślenie także pamięć.

Psy dodane przez użytkownika (yaekpwbd)