owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: osób.
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

hera (suczka)


Faun (piesek)


Drako (piesek)


YRA (suczka)


Tadeusz (piesek)
REKLAMA


statystyka
wstecz


Niech pies słucha radia

Niech pies słucha radia

Nie ma nic bardziej zabawnego dla miłośników psów niż słuchanie nederland fm. Psy radiowe to zupełnie inna rasa. Musisz być jednak ostrożny, ponieważ nie chcesz, aby twój pies był tylko psem na kolanach. Pamiętaj, psy radiowe to świetna zabawa i świetny sposób na nawiązanie więzi z psem. Ale co, jeśli radio przyciągnie tak dużo uwagi, że twój pies zacznie się zachowywać?
 
 
Jak więc wpuścić radio bez robienia z siebie głupca? Założę się, że myślałeś, że powiem ci, żebyś oddał radio, a potem już nigdy go nie użyjesz, prawda? Nie ma mowy! Rzućmy okiem na kilka pomysłów, które pozwolą Wam na zabawę przy jednoczesnym zachowaniu kontroli.
 
Po pierwsze, uwielbiam klasyczną sztuczkę polegającą na ustawianiu radia, aby odtwarzało tylko ulubioną muzykę twojego psa. Działa to świetnie, ponieważ sprawia, że ​​stacja radiowa jest najbardziej znana Twojemu psu. Wystarczy poprowadzić przewody pod podłogą lub za sofą. Następnie podłącz przewody do stacji radiowej. Chociaż może to uniemożliwić psu słuchanie radia przez cały dzień, pozwoli mu to rozpoznać dźwięk stacji i najprawdopodobniej zachęci go do milczenia, gdy go usłyszy.
 
Jeśli nie chcesz prowadzić przewodów, zawsze możesz po prostu postawić radio na półce lub stole i co jakiś czas je przenosić. Psy nudzą się, jeśli nie mają nic do roboty. Odejdą, jeśli stacja radiowa będzie zbyt blisko nich.
 
Możesz też pozwolić psu na samodzielne słuchanie radia. Działa to świetnie, jeśli chcesz zabrać psa na spacer i nie chcesz mieć włączonego radia. Możesz też zostawić włączone radio, gdy robisz coś innego, ale upewnij się, że nie odbiera niczego, co mogłoby go rozpraszać. To może go zirytować i spowodować więcej problemów niż dotychczas.
 
Świetnym sposobem na nagrodzenie psa za słuchanie jest zagranie z nim w jakąś grę. Niektóre gry zawierają chowanego. Kiedy ukrywasz psa, musi go znaleźć w dziesięciu próbach. Jeśli go znajdzie, dostanie smakołyk.


Autor: Lapmas

Źródło: kllalas

Dodał: Oiujas, dnia: 10.09.2021 | Aktualizacja: 11.09.2021

Owczarek w Potrzebie - Artykuły - Niech pies słucha radia