owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: osób.
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Lagun (piesek)


Drako (piesek)


Blues (piesek)


Bary (piesek)


hera (suczka)
REKLAMA


statystyka

Nasze UlotkiBędziemy wdzięczni za pomoc w postaci ściągnięcia, wydrukowania i zostawienia ulotek, np. w swojej lecznicy, ulubionym sklepie zoologicznym lub na ławce, którą mijacie spacerując ze swoim psiakiem.

Ulotki są przygotowane do druku domowego, więc nie będą pobierać dużo tuszu, można także wydrukować je w odcieniach szarości. Format A6 jest może nieduży, ale zapewnia oszczędność w postaci zmieszczenia 4 ulotek na jednej stronie arkusza A4 - czyli standardowego papieru w domowych drukarkach.

Do pobrania są dwie wersje. Jedna to pojedyncza ulotka, a druga to 4w1 - czyli połączone 4 ulotki, na formacie A4, przygotowane do druku domowego. Obie wersje są zapisane w formacie PDF.


Format A6

ściągnij PDF (3,14 MB)
Format A4 - 4w1

ściągnij PDF (6,73 MB)

(kliknij aby powiększyć)ściągnij PDF (3,14 MB)

ściągnij PDF (6,73 MB)


Owczarek w Potrzebie - Nasze Ulotki