owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: osób.
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Drako (piesek)


Tadeusz (piesek)


Lagun (piesek)


Pamela (suczka)


Blues (piesek)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Szuka Domu! - Malta, suka, 1 rok, Jedlnia - Letnisko ok. Radomia (mazowieckie) wstecz

Malta (ID: 1477) - Szuka Domu!

Data dodania ogłoszenia: 23:29, 22.05.2012 | Aktualizacja: 18:25, 23.05.2012
Ogłoszenie dodane przez: dragonh3artMalta


Wygląd: Owczarek Niemiecki
ID: 1477
Imię: Malta
Płeć: suczka
Wiek: 1 rok
Miasto: Jedlnia - Letnisko ok. Radomia
Województwo: mazowieckie

Status: Szuka Domu! Przebywa w Hoteliku.


Wątek na:
Dogomania.pl | Owczarek.pl
Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Fundacja S.O.S. Bullterrier
Tel. 0 609 757 920
e-mail: s.o.s.bullterrier@wp.plCharakter:
Malta to suczka owczarka niemieckiego bez rodowodu. Ma około roku i jest naprawdę śliczna. Została znaleziona w lesie w opłakanym stanie. Była tak zagłodzona, że ledwo doczołgała się do samochodu i można przyznać, że nie przetrwałaby kolejnego dnia.

Nie znamy jej przeszłości, ale sunia uwielbia ludzi i jest wielkim, kudłatym przytulakiem. Jest radosna i żywiołowa stąd idealnie nadaje się dla aktywnych ludzi, którzy będą ją zabierać na wycieczki rowerowe, długie spacery czy wypady nad jezioro bo sunia kocha wodę.

To inteligentny pies więc właściciel musi być konsekwentny, znający rasę i prowadzący suczkę delikatnie i cierpliwie.

Musi również nauczyć ją bawić się z człowiekiem. Nadaje się do domu ze starszymi dziećmi (10+), ale powinna być jedynym czworonogie w rodzinie, gdyż w stosunku do innych psów jest agresywna i dominująca. Idealny dla niej byłby dom z ogrodem należy jednak pamiętać, że suczka może być terytorialna i będzie pilnować terenu.

Oczywiście Malta świetnie odnalazłaby się w mieście mieszkając w bloku. Suczka chętnie zjada gotowane jedzenie, ale średnio lubi suchą karmę. Nie niszczy, ale jest dość szczekliwa.

Wszystkie zabiegi pielęgnacyjne oraz wizyty u weterynarza znosi spokojnie i bez agresji. Pies jest wysterylizowany i zaszczepiony na wściekliznę.

Malta znajduje się pod opieką Fundacji SOS Bullterrier i przebywa w hotelu w okolicach Radomia

Sterylizacja/Kastracja: Tak

Inne:
Ma maksymalnie rok, jest śliczna i bardzo sucza. Uwielbia ludzi, w stosunku do psów dominująca, ale ludzie to jej konik.

Bardzo inteligentna, żywiołowa i radosna. Uwielbia wodę, zaczyna uczyć się bawić z człowiekiem. Przytulanka jakich mało. Zdecydowanie dla aktywnych ludzi, jak to ON-ek.

Malta szalona na maksa, bardzo zapatrzona w człowieka, miła dla dzieci. Baaaardzo aktywna, wyłącznie dla aktywnych osób.

wątek na forum: http://owczarki.eu/forum/showthread.php?t=2748


Więcej zdjęć: