owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: osób.
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Pamela (suczka)


Drako (piesek)


Tadeusz (piesek)


Lagun (piesek)


YRA (suczka)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Szuka Domu! - Buba, suka, 7 lat, Warka (wybierz...) wstecz

Buba (ID: 1628) - Szuka Domu!

Data dodania ogłoszenia: 01:27, 12.09.2012
Ogłoszenie dodane przez: Schronisko JózefówBuba


Wygląd: Owczarek Niemiecki
ID: 1628
Imię: Buba
Płeć: suczka
Wiek: 7 lat
Miasto: Warka
Województwo: wybierz...

Status: Szuka Domu! Przebywa w Hoteliku.
Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Agnieszka
Tel. 503 708 395
e-mail: piesnazakrecie@o2.plCharakter:
Buba jest bardzo energiczną i żywiołową suczką, czasami trochę rozgadaną ;)

Uwielbia ludzi i każdego nowo napotkanego człowieka wita radośnie. Jest bardzo ufna i przyjacielsko nastawiona do wszystkich ludzi zarówno na ulicy, jak i gości w domu. Lubi również dzieci i na dużo im pozwala. Każdego od pierwszych chwil zaprasza do zabawy. Jak tylko się ją odwiedza, Buba od razu pędzi do pokoju i przynosi gościom swoje zabawki. Wszystkie kładzie na podłodze, pokazuje lub obnosi je z dumą po pokoju. Z resztą dla Buby nie ma takiej chwili, pory dnia albo takich okoliczności, które nie byłyby dobre do zabawy. Wszystko, co się w danej chwili dzieje, jest właśnie najodpowiedniejsze do tego, by się pobawić. Zawsze z nadzieją wygląda czy człowiek się dołączy. Bardzo często siada naprzeciwko ze swoim sznurkiem w pysku i patrzy pytająco: to może zabawkę?
Widać, że wychowywała się w domu i całe swoje dotychczasowe życie spędziła w wielkim mieście. Jest przyzwyczajona do zgiełku miasta. Wie, że trzeba się pilnować opiekuna, że czasami chodzi się tylko po chodnikach, że trzeba założyć kaganiec i od czasu do czasu lepiej zdać się na opinię człowieka, np., co do czekania na czerwonym świetle. Jest rezolutną, odważną psiną, która nie boi się nowych miejsc, ludzi czy sytuacji.

Jest po szkoleniu i zna podstawowe komendy. Niestety nie przepada za psami, ale miała już kilku psich kumpli i regularnie mieszkała z psami i suczkami. Jeśli ktoś będzie mógł poświecić chwilę, skorzystać z porady behawiorysty lub ma doświadczenie w opiece i wychowaniu psa, to Buba może też zamieszkać wspólnie z innym psem czy sunią.

Sterylizacja/Kastracja: Tak

Inne:
Ma 7 lat, jest regularnie szczepiona, odrobaczana, zdrowa i zadbana. Sunia jest wysterylizowana.

Sunia przebywała kilka tygodni w Schronisku w Józefowie. Od kilku dni Buba przebywa w hotelu Jamor w pod Warką. Codziennie pracuje ze szkoleniowcem i uzupełniania braki w pełnej socjalizacji. Wierzymy, że dzięki pobytowi tam, agresja Buby w stosunku do innych psów zostanie złagodzona a nawet całkowicie wyeliminowana.
Jednak przede wszystkim szukamy domu dla suni
Szukamy dla Niej troskliwych opiekunów, Ludzi którzy obdarzą sunię miłością i zapewnią bezpieczny dom aż do końca.
Poprosimy o wypełnienie ankiety przedadopcyjnej. Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed i po adopcyjną Wszystko to ma służyć zarówno bezpieczeństwu psa jak i potencjalnego Właściciela.

więcej zdjęć: facebook. com/media/set/?set=a. 327892810624155. 76101.129322507147854&type=3

filmiki z Bubą:
http://youtu.be/fyyCtyC68ZE
http://youtu.be/0aPZLtgdtEc

Kontakt w sprawie adopcji:
503 708 395


Więcej zdjęć: