owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: osób.
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Tadeusz (piesek)


hera (suczka)


YRA (suczka)


Blues (piesek)


Faun (piesek)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - w Nowym Domu - Helena, suka, 3 lata, Serock (mazowieckie) wstecz

Helena (ID: 1690) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 02:14, 28.10.2012 | Aktualizacja: 18:14, 26.10.2014
Ogłoszenie dodane przez: DONnka66Helena


Wygląd: Mieszaniec Owczarka Niemieckiego
ID: 1690
Imię: Helena
Płeć: suczka
Wiek: 3 lata
Miasto: Serock
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Została uratowana z pseudoschroniska - mordowni. Sunia uwielbia kontakt z człowiekiem, przytula się, pakuje na kolana, uwielbia się bawić. Sprawia wrażenie jakby chciała nadrobić stracone szczenięce lata. W domu jest bardzo grzeczna, nic nie niszczy. Toleruje inne psy, ładnie chodzi na smyczy. Helenka to bardzo przyjacielska, posłuszna sunia, która będzie cudownym i oddanym przyjacielem Rodziny.


Inne:
W dniu 5.01.2013 Helenka wróciła do domu tymczasowego Iwonki Gabor- Kantorowicz.
Zaczynamy od początku i intensywnie szukamy domu. Bardzo proszę wszystkich o pomoc i udostępnianie. Jedna uwaga: szukamy domu tylko w woj. mazowieckim.

---------------
Po dwóch tygodniach adopcji Helenka z powodu alergii nowej właścicielki zostaje zwrócona. Ciężko jest przyjąć ten fakt do świadomości, ale mam nadzieję, że nasze emocje szybko opadną i skupimy się na znalezieniu kochającego domu dla Helenki.
UWAGA: decyzją Iwonki ma to być dom w mazowieckim, aby mogła nadzorować adopcję i aklimatyzację Helenki w nowym domu.
--------------------------------

Prośba Nikoli - lat 8,5 o domek dla Helenki:
Jestem Helenka z Ruskiej Wsi proszę ludkowie pomóżcie mi odnaleźć domek na który czekam i w swoich pieskich snach tam uciekam gdzie pełna miska i ciepły kont i mnóstwo czułych i dobrych rak....no gdzie ten człowiek i gdzie ten dom? Czyżby o cala mile stad?
Nikola Kolasinska lat 8,5

---------------------
Ruska Wieś- pamiętacie? Zapewne wszyscy byliśmy wstrząśnięci obrazem niebywałego cierpienia zwierząt, które tam przebywały i niefrasobliwością osób odpowiedzialnych za to miejsce.
Ale na tym wydarzeniu nie będziemy już wspominać tego koszmaru, będziemy szukać domu dla pięknej suni – Helenki, która miała to szczęście, że przetrwała gehennę Ruskiej Wsi i dzięki determinacji Iwony Gabor – Kantorowicz jest zjawisko piękną sunią.
No bo jak może być inaczej, skoro nadano jej imię pięknej Heleny Trojańskiej, najpiękniejszej kobiety tamtych czasów, której uroda stała się zaczątkiem wojny trojańskiej?

Mimo prowokacyjnego tytułu wydarzenia, mam nadzieję, że nie będzie tu wojny, ale znajdziemy Helence absolutnie wyjątkowy dom, który dostrzeże jej wdzięk, czar i wspaniały charakter.

Kilka słów o naszej ulubienicy:
Wiek – ok. 5 lat
Sterylizacja – tak
Szczepienia – tak
Zgodność z każdym stworzeniem, czyli suczki, koty ( o panach już nie wspomnę)- tak


Hasło przewodnie Helenki: Tylko mnie kochaj, kochaj!!!!
Jest wyjątkowo przymilnym i kontaktowym psem.


Postaramy się odpowiedzieć na tym wydarzeniu na pytania osób chętnych do adopcji, można się również kontaktować bezpośrednio z Iwonką , która opiekuje się w tej chwili Helenką.

Wydarzenie Helenki na FaceBooku: https://www.facebook.com/events/277646349005647/298906686879613/?comment_id=300012973435651&ref=notif¬if_t=event_mall_reply


Więcej zdjęć: